2726

دخترم وقتی بدنیا اومد ۳.۷۰۰بود تا سه ماهگی وزنو قد همه چی نرمال بعد کم کم تا الان که فهمیدم کم خونی داره بخدا دارم دق میکنم جونم واس بچه هام میره بعد این الان هر کی میبندش بهم میگه چرا به دخترت نمیرسی حتی خاهر خودم لطفا کمک کنید دیوونه شدم

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 حضرت حسین زیر بار ظلم نرفت💙💙💙🖤🖤🖤🤍🤍🤍🤍 

کم خونیش چقد خب

دارو هاشو بده گوشت رو شروع کن براش الان چند کیلوعه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اکثر بچه ها کم خونی رو دارن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728

اهنشو سر وقت بده حتما 

سویق کودک بگیر تو غذاهاش بریز رو وزنش خیلی تاثیر داره 

چهار مغز و پودر کن بریز تو غذاهاش براش وزن و قدش خیلی خوبه مخصوصا بادوم 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

شیره انگور معجزه میکنه.  ببین دو قاشق شیره انگور+ ۵ تا بیسکویت مادر + یک قاشق آسیآب گردو و فندق و بادوم+ دوتا زرده بلدرچین + دوتا خرما.  قاطی کن صبونه  یک روز درمیون بده. هروز میخوای بدی بلدرچین یک روز درمیون بریز. این راز تپلی دختر منه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
شیره انگور معجزه میکنه.  ببین دو قاشق شیره انگور+ ۵ تا بیسکویت مادر + یک قاشق آسیآب گردو و فندق ...

زرده بلدرچین خام میریزی ؟ بد نیست ؟

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
اول از همه آرامشتو حفظ کن و به حرف کسی اهمیت نده.بعدم اگه بدغذاست سعی کن وعده های غذاییشو زیادتر کنی ...

خواهر خودم هروز به دخترش آب و شیره میده.شیره میریزه تو آب تو شیشه شیر میده دخترش.خیییییلی آهن داره

خدایا...! رگ گردنو بیخیال... بغلم کن... دارم میفتم!
زرده بلدرچین خام میریزی ؟ بد نیست ؟

عزیزم واقعا یکم فکر نمیکنی؟؟؟؟ دیونم خام بریزم؟؟؟ 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
عزیزم واقعا یکم فکر نمیکنی؟؟؟؟ دیونم خام بریزم؟؟؟ 

دعوا داری ؟ 😐

ازت سوال پرسیدم اعصاب نداری جواب نده 

2706