2726

اتقد خاطره بد زیاد دارم نمیدونم کدومو بگم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

داداشم نصف شب ریختن تو خونه بردن بی گناه 40 روز بازداشت کردن هیچ خبری ازش نداشتیم

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید

البته برای من بیشتر روز هام پر از خاطره های بده 

وقتایی که به پدرم فحش میده ، وقتایی که به خواهر زاده ب دو ساله ام فحش میده به خودم فحش میده ... بیشتر وقتها 

هیچ وقت روزهای اول نامزدیمونو یادم نمیره که چقدر مهربون ‌و عاشق بود ، الان کلا یه آدم دیگست.  این آدم اونی نیست که من باهاش ازدواج کردم 

اینکه دوماه خونه نبود شب وروز براش زارمیزدم زنگ میزدم جوابمو نمی‌داد بعد دوماه که برگشت مستقیم بیرونم کرد گفت نمیخوامت طلاقت میدم همون روز که بیرونم کرد فرداش بادوستاش رفت مسافرت پی عشق وحال ولایو میذاشت من به این آرامش خیلی احتیاج داشتم کناردریاهزاربارمردمو زنده شدم هیچوقت نمیبخشمش

هی خواهر!از کدومش بگم.لعنت به انتخاب اشتباه.

لعنت... خلق را تقلیدشان بر باد داد ...ای دو صد  لعنت بر این تقلید باد ... ایکاش به حرف  پدر مادرم گوش نمیکردم و‌هیج وقت باهاش ازدواج نمیکردم 

دقیقا مثل من ، هر روزم خاطرات بده 

بخوام یادآوری کنم باید تا صبح از خاطرات بدم بگم..

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2706