2733
2734

سلام     پسرم پنج سال و چهار ماهشه پیش دبستانیه      از اول ابان جدی دنبال درمانش بودم و کاردرماتی هم میره   خیلی نگرانشم    تو رو خدا بگین چیکار کنم خوب شه؟ میتونه مدرسا عادی بره؟ دارو هم رسپریدون میخوره شبی نصفی      نا امیدم  

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم، کار خوبی کردی که برای درمان بردیش، درمان اصلیش ریتالینه که معمولا بعد از شش سالگی تجویز میشه، نگران نباش، درصد خیلی زیادی از بچه های بیش فعال تا نوجوانی علایمشون خیلی کم میشه، پیگیر ادامه درمانش باش، انشالا که بهتر و بهتر میشه 🌺

2728

دختر منم بیش فعالی داشت 

ده سال ریتالین مصرف کرد 

الان یک ساله قطع کرده دکترش 

خداروشکر از همه ی بچه های فامیل سرتره 

تو مدرسه ی نمونه دولتی هم درس میخونه 

تو کلاس هم همیشه رتبه ی اول و میاره 

کلی لوح تقدیر داره

دختر منم بیش فعالی داشت  ده سال ریتالین مصرف کرد  الان یک ساله قطع کرده دکترش  خدا ...

وای تورو خدا راست میگی؟ یعنی میشه پسر منم موفق باشه؟ ریتالین مصرب میکرد مشکلی نداشت؟ میشه درخواست دوستیم رو قبول کنی    بخدا امروز اینقد گریه کردم نا ندارم

خرابکاری    و وول خوردن     ولی از همه مهمتر نداشتن تمرکزه  

سر کلاس میشینه یانه؟؟؟مربیاش چی میگن؟؟نگران نباش من شنیدم بچه های بیش فعال اکثرا نابغه میشن  ببرش دکتر برای تمرکزش واگه انرژیش زیاده بزارش کلاسای ورزشی تاانرژیش تخلیه بشه 

2738
سلام عزیزم، کار خوبی کردی که برای درمان بردیش، درمان اصلیش ریتالینه که معمولا بعد از شش سالگی تجویز ...

ممنون عزیزم    چیکار کنم میگم نکنه خوب نشه    نکنه همیشه  حواسپرت بمونه    

وای تورو خدا راست میگی؟ یعنی میشه پسر منم موفق باشه؟ ریتالین مصرب میکرد مشکلی نداشت؟ میشه درخواست دو ...

اره عزیزم فقط یادت باشه یه دوز از داروشو فراموش نکنی

و رفتارات هم خیلی تاثیر داره

سر کلاس میشینه یانه؟؟؟مربیاش چی میگن؟؟نگران نباش من شنیدم بچه های بیش فعال اکثرا نابغه میشن  بب ...

سر کلاس نمیشست    الان بهتر شده    با بچه ها کار گروهی انجام میده   رابطش بهتر سده    پرخاشگریش  بهتر شده    کاردرمانی ذهنی میبرمش خوبه خدا را شکر ولی خوب خیلی عقبه هنوز      نوشتنش مشکل داره     یه چیز میگم باید بفهمه    نمیدونم چطور بهش بفهمونم    ولی شعرایی که پخش میشه رو سریع یاد میگیره      

نه چه مشکلی مثلل

میگن  کبدشون خراب میشه     و اشتهاشون از بین میره         شما دخترت مشکل تمرکز داشت؟ روزی چند تا میخورد؟ از چند سالگی؟ 

میگن  کبدشون خراب میشه     و اشتهاشون از بین میره         شما دخت ...

نه اتفاقا دخترم اشتهاش عالیه 

از چهار سالگی خورد 

از ششم ابتدایی هم تابستونا نمیدادم 

تا کلاس هشتم و که تموم کرد کلا ندادم

و مثل یه آدم عادی داره زندگی میکنه

سر کلاس نمیشست    الان بهتر شده    با بچه ها کار گروهی انجام میده   رابطش ب ...

بااین چیزایی که گفتی فک نکنم بیش فعال باشه بچه بیش فعال یه جا بند نمیشه شما داری میگی کار گروهی انجام میده وپرخاشگریش کنترل شده شعر هم که میگی بلده بخونه بچه بیش فعال اصلا یه دقیقه هم یجابندنمیشه عزیزم

2706