1676
1605

من یه مقدار پول دارم یه زمین هم دارم تو یه روستای خیلی خوش ابو هوا و زیبا.که فاصلش با شهر یه ربع.خیلی تو فکرم که سالن عقد بزنم.بچها به نظرتون جواب میده؟از این سالن های خوشگل که میرن فقط عقد میکنن مثل محضر

به نظرتون چقدر باید پول داشته باشم؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522
1668

محضر بعدم تالار اخرشبم ادامه جشنم تو کلاردشت با دوستامون تا صبح بزن و برقص کردیم😁

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

ما محضری عقد میکنیم

به نظرم شما یا تالار عقد و عروسیش کن یا مثن لوکیشن عکاسی عروسی و ...

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
ما محضری عقد میکنیم به نظرم شما یا تالار عقد و عروسیش کن یا مثن لوکیشن عکاسی عروسی و ...

پول تالار رو ندارم.اتاق عقد خرجش خیلی کمتره یه اتاقه و  حیاط دیگه.بیشتر سالن عقدها حیاط هم ندارن ولی ما میتونیم حیاطش رو قشنگ کنیم واسه عکاسی

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
اگه تبلیغات کنی و شهرتون هم کوچیک نباشه حتما جواب میده  ما محضر بودیم

شهرمون که بزرگه ولی زمینمون بیرون شهره