2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تعریف دکتر کتایون خوشابی رو خیلی شنیدم. اگه مسیرت به خیابون میرزای شیرازی میخوره برو مطب دکتر مرندی رو بردش اسم کلی پزشک که قبولشون داره نوشته از جمله روانشناس و گفتار درمان. اگه عجله نداری دو هفته دیگه برات بگیرم بنویسم اینجا
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی

سلام دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک عالیه آدرس کلینیکشون خیابان جلال آل احمد نرسیده به پل گیشاست و شماره  کلینیک ۸۸۲۶۷۰۴۰. ۸۸۲۶۷۰۶۸ و شماره خانم دکتر جهت تعیین وقت ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ 

2738

سلام 

دوستان دکتر مهسا ساداتی( متخصص روانشناسی کودک) رو تعریفشو خیلی شنیدم ،یکی از دوستانم، پسرش ۹ سالشه که مشکوک به اختلال یادگیری ریاضی بود،  پیش ایشون برد. که با تقویت دستها و اعمال حرکتی و تمرکز بر اعمال محاسباتی مستقیم و معکوس ، با چند جلسه درمان ،  مشکل پسرش کامل برطرف شد . دوستانی که فرزندانی با اختلال یادگیری دارند  فکر میکنم ایشون میتونند بهشون کمک کنند. شماره کلینیکشون (شهر آرا نرسیده به پل گیشا)۸۸۲۶۷۰۴۰ ، ۸۸۲۶۷۰۶۸ و شماره موبایل خانم دکتر ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ درضمن شنیدم ایشون از اساتید دانشگاه و وقتشون اکثرا پر هست و اگه با خودشون صحبت کنید شاید زود تر وقت بدن. 

سلام خانم دکتر مهسا ساداتی عالیه

دخترم شس ساله من، مشکل اضطراب داشت با وجود اینکه سه سال  من درگیر این مشکل بودم ، یکی از دوستام خانم دکتر ساداتی رو بهم معرفی کرد  و خدا رو شکر دخترم بعد از چند جلسه مشاوره و تست و در نهایت بازی درمانی توسط خانم دکتر  ، اضطراب دخترم کامل کنترل شد.و العال خدا رو شکر خیلی بهتره.

شماره کلینیک در شهر آرا ۸۸۲۶۷۰۴۰ ، ۸۸۲۶۷۰۶۸ و شماره ایشون ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است.

سلام دوستان 

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان کارشون عالیه در ضمن ایشون استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هستند.

اخیراً ایشون کار نوروفیدبک هم انجام میدند ودر درمان بسیاری از اختلالات و اضطراب و بیش فعالی و اتیسم حرف اول رو میزنند .

یکی از کلینیک های که  ایشون هستند کلینیک بهار نو شهرآرا باشماره تماس ۸۸۲۶۷۰۴۰ و ۸۸۲۶۷۰۶۸ که اغلب وقت هاشون تا یکماه پر هست ولی بنظرم ارزش صبر کردن رو داره در ضمن شماره خانم دکتر ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است اگه کارتون اورژانسی باشه با خودشون تماس بگیرید شاید بتونند یه وقت کنسلی بهتون بدند من که باخودشون تماس گرفتم بنده خدا برا هفته بعدشون ده شب وقت دادند دخترم اضطراب حاد داشت که با چند جلسه بازی درمانی و نوروفیدبک و تست استفورد کامل مشکلش برطرف شد حتی کار به دارو  آرام بخش برا دخترم رسیده بود که خدارو شکر العان خیلی خیلی بهتره ، 

دوستانی که فرزندانشون مشکوک به مشکلات اختلال یادگیری و تمرکز و بیش فعالی و اتیسم و اضطراب و یا هر اختلال دیگه ای که دارند،  خانم دکتر مهسا ساداتی  بینظیره در ضمن ایشون یه کلینیک دیگه هم فکر میکنم در قیطریه هستند ، اگه دوستانی که غرب تهران براشون دوره میتونند با خانم دکتر صحبت کنند که اونجا وقت بدند ولی روز هایی که من  تو کلینیک شهرآرا وقت  داشتم میدیدم که از  کرج  و اسلام شهر  و حتی ورامین هم اونجا بودند.  خدارو شکر مشکل دخترم حل شده شما هم مشکل فرزند عزیزتون حل بشه😍😍

سلام دوستان

اخیرا شنیدم خانم دکتر ساداتی نوروفیدبک هم اوردن

واقعاً عالیه برا اضطراب ، بیش فعالی، و خیلی اختلالات دیگه برا کودکان و بزرگسالان عالیه چون ایشون به کارش مسلط هست و انواع کارگاه های روانشناسی و نوروفیدبک در دانشگاه علامه برگزار میکنه 

مخصوصا نوروفیدبک برا درمان اختلالات کودکان بینظیره  و سریع  درمان میشه

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

شماره خانم دکتره برا هماهنگی کلینیک شهرآرا :

۸۸۲۶۷۰۴۰

سلام خانم دکتر مهسا ساداتی عالیه  دخترم شس ساله من، مشکل اضطراب داشت با وجود اینکه سه سال &nbs ...

سلام عزیزم

من دخترم که الان ۵ سالش هست رو چهار ماهه که میبرم پیش خانم دکتر ساداتی که استاد خودم توی دانشگاه   هستن. خوبیش اینه که متخصص روانشناسی کودک و نوجوان هستن و فقط کار کودک انجام میدن. اول ازش یک تست هوش و استعدادیابی گرفتن. دخترم الان بعد از  جلسات بازی درمانی هم دیگه شب ها تنها میخوابه و هم ناخن جویدن و دست توی بینی کردنش از بین رفته. از بقیه مامانا شنیدم توی درمان وسواس کودکان هم کارش عالیه. این شماره خود خانم دکتر ساداتی هستش ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

کلینیکش سر شهرآرا و گیشا هستش.

2706