2726

سلام بچه ها..به زودی جلسه دفاع  دارم..استرس شدید دارم طوری که وقتی یاد دفاعم میفتم دلهررره شدیدددددد میفته به جونم..مخصوصا وقتی یاد لحظه ای میفتم که قراره در حضور اون همه حضار شروع کنم به حرف زدن..یا خداااا ...کممممک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راجع ب چی هس کنجکاو شدم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2728

کاملا طبیعی هست حق میدم بهت

. . تسلط داشته باش کامل. . سعی ک خودتو توی اون لحظه ک ارائه داری میدی تصور کنی چندین بار با همون صدای بلند و رسا تمرین کن، تو اون روزم ب کسی خیره نشو و ارامش داشته باش، تا بری و شروع کنی خود ب خود کم میشه استرست. . از خدا کمک بگیر ارومتر میشی

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱
دفاع از رساله

موفق باشی😍

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
وای خدا کنه کمی اروم بشم که بتونم مطالبو بخونم

تسلط کامل داشتن روی مطالب اولین قدمه. . . 

باقیش حله، اعتماد بنفس داشته باش بابا. . تو میتونی من مطمعنم✌️

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱

ووی آره...

ببین قبلش بگو رب الشرح لی صدری و یسر لی امری ....

منم استرس داشتم خصوصن چون مامان بابامو نامزدم(عقد بودیم) خواهر و شوهر خواهرم بودن...اما یکی از قشنگترین روزای زندگیم بود...یه برف مشتی اومده بود...بعدشم مادرشوعرم یه پایه گل خیلی خوشکل برام فرستاده بود و یه کادو...استاد راهنمام کلی از گلم تعریف کرد😍 بعد دفاعم هم رفتم مصاحبه شغلی تو دانشگاه خودمون بعدشم با شوهرم رفتیم نهار خوردیم...😍😍😍😍

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706