2726

خانما من پنجاه روزه زایمان کردم ...اولاش که سفالکسین میخوردم مشکلی نداشتم اما از وقتی ک قطعش کردم توی مدفوعم عفونت بود اما الان دیگه حیلی شدتش زیاد شده به حدی که دلپیچه شدید دارم میرم دسشویی فقط عفونت میریزه...روم سیا ببخشید ک میگم اما گفتم شاید راه درمان بلد باشین فعلا تا بتونم برم دکتر...دیگه دکتر نیس تا روز شنبه

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو بیمارستان آزمایش بده ،تا شنبه صبر نکن

تو ی شهر ما فقط ی بیمارستانه ک اونم فقط صبحا ازمایش میگیره ظهر ب بعد فقط اورژانسیا رو قبول میکنه.اگه تا عصر بهتر نشدم میرم

بنظرم چون حالت خلط داره فک میکنی عفونته که البته بخاطر عملکرد ضعیف روده است باید غذاهای ابدار بخوری ...

اره دقیقا مثل خلط هست..ینی ممکنه عفونت نباشه؟حالتام اینه که ببخشی مقعدم مثل تیر میکشه درد داره دل پیچه هم دارم

بنظرم چون حالت خلط داره فک میکنی عفونته که البته بخاطر عملکرد ضعیف روده است باید غذاهای ابدار بخوری ...

یبوست نیستما..ینی معدم روزی دوبار رو کار میکنه ینی بازم رودم ضعیف هست؟

اره دقیقا مثل خلط هست..ینی ممکنه عفونت نباشه؟حالتام اینه که ببخشی مقعدم مثل تیر میکشه درد داره دل پی ...

عزیزم پاشو برو دکتر برات ازمایش ارژانسی بنویسه همون موقه هم انجامش میدن

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 
اره دقیقا مثل خلط هست..ینی ممکنه عفونت نباشه؟حالتام اینه که ببخشی مقعدم مثل تیر میکشه درد داره دل پی ...

عفونت نیست کاملا طبیعیه احتمالن بدن کم اب شده شما غذای ابکی بخور و مصرف مایع جات رو بالا ببر تیر کشیدن مقعد هم کاملن عادیه منم زایمانم اولم داشتم دکتر گفت سندروم روده تحریک پذیر دارم بخاطر اونه 

2706