2733
2734
عنوان

خرید از دیجی کالا

169 بازدید | 32 پست

سلام💗من اولین باره میخوام خرید کنم قابل اعتماد هست؟بعد چند روز ارسال میکنن؟میتونیم خودمون بگیم چه تاریخی ارسال کنن یانه؟یه سوال دیگه اینکه اون قسمتی که باید اسم و شماره و اینارو بنویسیم محل شهر،شهر خودمو باید بنویسیم یا اونجایی که میخوام بفرسته؟

ببخشید سوال زیاد شد😅💐کلا تجربه هاتونو بگین ممنون میشم😁

💗🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر آدرسی بنویسی، دیگه همیشه خریدهاتو به همون آدرس میفرسته.

ای بابا😐خب من الان میخوام به یه جا دیگه بفرسته!ولی شاید بعدا بخوام برای خودم بفرسته!یعنی نمیشه تغییر داد؟!

💗🌸

من اتفاقا بار اوله ازش خرید میکنم جمعه  (فردا) میرسه یه گوشی خریدم و یه گن بعد از ساکشن شکم جمعا سه میلیون شد

سوال اکثریت🤗=متولد ۸۶ نیستم !                                             With you
2738
من اتفاقا بار اوله ازش خرید میکنم جمعه  (فردا) میرسه یه گوشی خریدم و یه گن بعد از ساکشن شکم جمع ...

اها چقد خوب😁چند روز طول کشید برای ارسال؟نمیشه زمان تحویلو خودمون روزشو مشخص کنیم؟

💗🌸
اها چقد خوب😁چند روز طول کشید برای ارسال؟نمیشه زمان تحویلو خودمون روزشو مشخص کنیم؟

بستگی داره مثلا ی جنس چهار روزه میاد یه جنس یهو یه هفته ای میاد .ما همه فامیلامون از دیجیکلا خرید میکنن تا الان ب جز چند مورد راضی بودن بعد برا اینکه بفهمی چیزی ک میخای بخری خوبه یا نه نظرات کاربران دیجیکالا رو بخون

سوال اکثریت🤗=متولد ۸۶ نیستم !                                             With you
2706