2726
سلام خانمها . امروز سونو کردم و دکتر بهم گفت 7 هفته و دو روزمه.ولی هرجور حساب می کنم شروع بارداریم دقیقا میفته روز دوم پریودم چنین چیزی ؟ممکنه؟ بعدشم تو این مدت من حدود یک بسته قرص ال دی مصرف کردم چه عوارضی بر جنین داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
man ta 20 ruz ghorse selen plus ke ye ghorse taghvyati e ro mikhordam
alan ham ke mahe 7 omama, doctoram dobare hamun ghorso vasam neveshte, o daram mikhoram, vali vaghean az tasire un ghorsa bkhabaram, garche, hame migan tu doreye hamelegi say beshe begheyr az asid folic, hich ghorsi khorde nashe.
ba doctoret mashverat kon, sona ya avalin az mayeshe gharbal gari, motmaenet mikone, gar che, age bache bekhad be donya biad, har kari koni, bazam salem o salamat miad
dokhtar khaleye hamsaram, nmeidunest bar dare, pash shekast, ax gereft, gacham gereft, kolli mosakenam vase pash khord badesham ye sarmaye vahshat nak khord, ba kolli cherk khosh kono ampool, badesham rafte budan mosaferat, shiraz, ruzi ye kase asal mikhord. badesh fahmid bardare, alanam bachash 1 salo 7 maheshe, saleme salamato sheytun :D
age khoda bekhad, hich ettefagghi nemiofte ;)
عزیزم اصلا نگران نباش چون همیشه مدت بارداری که توی سونو نشون میده و دکنر میگه دو هفته با مدت اصلی حاملگی متفاوته یعنی دو هفته زیادتره میگی نه به دکترت بگو تا بهت بگه که مال همه همینجوریه
الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
نمیخواد زیاد حساب کتاب کنی چون دکترا براساس یه اصول خاص حساب میکنن که با حسابای ما کاملا متفاوته تا ماه نهم هم هزار بار دیگه حساب ما میریزه به هم و با مال اونا فرق داره میگی نه نگاه کن
الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
عزیزم سونو از اول پری بهت می گه .. حتی ممکنه یه حوری بهت بگه که از اول پری هم بزنه به قبلش .. تو خودت از اول پری حساب کن .. مثلا من ای یو ای کرده بودم و روز پری و روز لقاح رو می دونستم .. اما همیشه سونوهام یه هفته بیشتر از اول پری بود .. به اندازه جنین بر می گرده معمولا
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2706