2726
عنوان

کیا با یه فولیکول باردار شدن،؟؟

17784 بازدید | 42 پست

سلام بچها کسی هست با یه فولیکول باردار شده باشه؟من یه فولیکول 18 دارم امپول آزاد سازی هم زدم احتمالش هست باردار بشم این ماه؟؟

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

چرا که نه. اگه خدا بخواد میشه. منم ۸ روز دیگه موعدمه

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه چند تا باید باشه؟ 🤕  من یه بار تو ۱۳ سیکلم سونو دادم یه دونه ۲۰ داشتم

بعضیا زیاد تولید میکنن.خوش بحالشون

دقیقا زمانی که از همه جا قطع امید بشی اونوقت معجزه تو زندگیت اتفاق می افته اینو باور کن

فولیای من هفده و هجده بود 

ولی امپول منو شدید سردرد میکرد

امپول نزدم هرروز کیت زدم فکر کنم وقتی ازاد شد که رشد کرده بود تا 24

روز سیزده سیکلم شب اقدام داشتم روز شونزده با توجه به علایمم ازاد شد و الانم باردارم 

دوستم با یه فولی چهارده و اقدام روز قبل از امپول باردار شد

به اینا نیست بخدا فقط خواست خداست 

سالها اقدام یه روز درمیون هرروز قبلش بعدش همون روز ازاد شدن و ... امتحان کردیم هردومون نشد

بسپار به خدا

منم رفتم سونو یه فولی بود 

حالا ببینیم خدا چی میخواد 

خیلی نا امیدم اما ... ۷روز دیگه مونده تا پریودیم ... بعد از رابطه یک ذره احساس پریودی دارم ... ب نظرتون علتش چیه ؟ 

امروز صبح هم تو رابطه اندازه یک نقطه کوچولو سمت راستم تیر میکشید هنوزم اینطورم 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
فولیای من هفده و هجده بود  ولی امپول منو شدید سردرد میکرد امپول نزدم هرروز کیت زدم فکر کنم وق ...

منم قبول دارم.خوش بحالت که بارداری .برای بقیه هم دعا کن.من با دو تا فولی ماه قبل وبا امپول باردارنشدم.

دقیقا زمانی که از همه جا قطع امید بشی اونوقت معجزه تو زندگیت اتفاق می افته اینو باور کن
فولیای من هفده و هجده بود  ولی امپول منو شدید سردرد میکرد امپول نزدم هرروز کیت زدم فکر کنم وق ...

خوشبحالت 😍

شدیدا بچه میخوام ... چون مطمئنم حال و هوای زندگیمو تغیر میده

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
منم قبول دارم.خوش بحالت که بارداری .برای بقیه هم دعا کن.من با دو تا فولی ماه قبل وبا امپول باردارنشد ...

منم ماهی که نه امپول زدم نه کلومیفن خوردم نه لتروزول وو نه ... باردار شدم 

درخواستمو قبول کن لطفا

وای چقدر استرس ب آدم میدید من هنوز باردارنشدم خیلی میترسم

چرا میترسی عزیزم.باید واقعیت ها رو قبول کرد.انشالله که شما بی دردسر باردار بشی

منم ماهی که نه امپول زدم نه کلومیفن خوردم نه لتروزول وو نه ... باردار شدم  درخواستمو قبول کن ل ...

انشالله بسلامتی هم زایمان کنی عزیزم. من خیلی وقته سایت نمیام .از دستم در رفته قلق سایت درخواستتو چه طوری قبول کنم؟

میشه به من کمک کنیدمن ماه قبل فولیکول 18داشتم همون 24اذرپری اومدولی لکه بینی بودتا25پاک شدم دلیلشرچی بودهمون پری حساب میشه این ماه کلومیفن خوردم شنبه سونوفولیکول دارم

2706