2726

زینب..حاجت روا..زودتربرسم به خواسته هام

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فاطمه،پاس شدن امتحانام.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

عزیزم برای خاهرم فاطمه میخونی بهترین تصمیم بااین پسره بگیره منم برات ۳تا توحید میخونم

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

سمیه 

برای ازدواج و کارم، و گوشی داداشمو امروز دزدین، برای پیدا شدن گوشی اون

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

برای من لطفا اسمم فاطمه و برای دوستم صحرا،ان شاالله حاجت رواشی عزیزم❤

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

شوهرم عاقل شه بیاد دنبالم و خانوادش دست از سرمون بردارن

پدرم کارش درست شه و بدهیاشو راحت تسویه کنه

خواهرم به سلامتی زایمان کنه و خودش و نی نی صحیح و سالم باشن

شوهرم با خانوادم رابطه ش درست شه 

سلامتی خانوادم

قبولی خودم و خواهرم تو ازمون ارشد 

برات ایت الکرسی خوندم عزیزم فاطمه هستم

یه همکار دارم اوضاع خوبی نداره تازگیا

اسمش فاطمه

خودمم ک پگاهم اگه رسید برام بخون ولی برای همکارم حتما بخون

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2706