البته میدونم زایمان طبیعی برای بعضی ها بهترین انتخابه...
اما اگه کسی نتونست طبیعی زایمان کنه و خواست سزارین کنه چه روشی بهتره براش؟
1395/11/24
|
23:15
با توجه به گفته دکترا و ماماها بی حسی عوارض کمری داره ..............الان دیگه از امپول هایی استفاده میکنن که کمر درد نمیگیری ولی اگه سرتو تکون ندی دچار سردرد هم نمیشی......ولی بیهوشی مواد بیهوشی روی جنین هم تاثیر داره و. همش خواب الود و کسل هست و نمیتونه خوب شیر بیخوره عوارض دیگه ای هم برا مادر داره .......
خدایا !کسی غیر از تو با من نیست …خیالت از زمین راحت ، که حتی روز روشن نیست …کسی اینجا نمیبینه ، که دنیا زیر چشماته !یه عمره یادمون رفته ، زمین دار مکافاته !فراموشم شده گاهی ، که این پایین چه ها کردم !که روزی باید از اینجا ، بازم پیش تو برگردم !خدایا وقت برگشتن ، یه کم با من مدارا کن !شنیدم گرمه آغوشت ، اگه میشه منم جا کن … .

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

من هر دوتاش رو تجربه کردم به نظرم بی حسی بهتره

کمتر گیج می شی و میخوابی تو اتاق عمل همه چیز رو می بینی و از همه مهمتر اینکه بچه ات رو می بینی .. من برای به هوش اومد بعد از بی هوشی کامل اذیت شدم .. خیلی
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
اگر هم نمیخوای از اتاق عمل چیزی بفهمی وقتی آمپول بی حسی رو بهت زدن .. یه شربت بهت میدن میخوری میخوابی .... ولی باز بیحسی و بعد از اینکه به هوشاومدی انگار خواب بودی .. تا 3 ساعت بعدش هم پاهات حسشون بر میگرده

آمپولشم اصلا ترسناک نیست خیلی ضریفه مقل این سرنگهای ... انسولین هست ضریف و نازک اصلا حسش نمیکنی .. فقط حس میکنی که پاهات داغ شده همین

من فکر میکردم طول میکشه تا بی حس بشه همین که زدن برام گفت دراز بکش شروع به کارکردن خانم دکتر گفتم هنوز حس دارم گفت تا ضد عفونی کنم تو هم بی حسی واقعا همینطوره تا یکمی به تادین به ناحیه عمل زد تیغ رو زد من اصلا هیچی نفهمیدم .. اتاق عمل هم مثل تو فیلمها نیست که هزار تا دستگاه بالای سرت باشه و جیغ و ویغ کن تازه دکتر بی هوشی بالای سرت نشسته و باهات حرف میزنه و همه چیز تحت کنترلشه

من که خیلی راضی بودم احساس میکردم با دوستام تو یه اتاقم هههههه
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
من بی حسی بودم و با اینکه آدم خیلی ترسویی بودم اما فوق العاده بود و خیلی خیلی از این انتخابم راضیم ... برخلاف نظر بقیه تو بیمارستان مجبورم کردن 3 ساعت بعد از عمل راه برم و بهم گفتن راه رفتن باعث میشه عوارض کمتری داشته باشی ولی بهم گفتن نشینم و دراز بکشم ...
من شب اول حدود 3 ساعت راه رفتم و البته از شیاف هم استفاده کردم (به خاطر فشار بالا بهم گفتن نباید درد رو تحمل کنم و به محض درد داشتن شیاف بذارم)
ازیتا جان من اتفاقا با دکترم در این مورد حرف زدم به من گفتن که اگه کسی براش امکان زایمان طبیعی هست و هیچ مشکلی اگه نداشته باشه و نترسه در قدم اول طبیعی خوبه اما اگه ترس داشته باشه و یا لگنش و یا وزن بچه زیاد باشه و موردهای دیگه سزارین بهترین گزینه هست اما اینکه کدوم سزارین بهتره هم من باز ازش چون زیاد پرس و جو کردم و خیلی سماجت داشتم البته نمیخوام جو سازی بشه و خدایی نکرده کسی دچار ترس بشه ولی چون به دکترم اعتقاد دارم و این دکترها خودشون در این موردها تجربه های زیادی دارن سزارین بی حسی موضعی رو بهتر از سزارین بیهوشی کامل به من معرفی کرد دلیلشم این بود که در بیهوشی کامل هستن مادرانی که دور از جون مادران به هوش نیومدن و فوت کردن و یا خیلی بد به هوش امدن و بستگی به جنس بدن ادم داره اما در بی حسی خطر کمتره و تازه به هوش هستی و به دنیا امدن بچه ات رو میبینی و میتونی بهش شیر بدی اما در بیهوشی کامل احتمال به هوش نیومدن وجود داره
سلام . خانمهای محترمی که بی حسی موضعی برای سزارین انجام دادن آیا تزریق به کمر درد داره تو چه حالتی تزریق انجام میدن . من خیلی می ترسم.سوند چطور؟
آدرس سایت فروشگاه گل اندام : http://golandam.net/ فروش انواع لباس خواب و لباس زیر برندهای معروف و اصل ترکیه : NBB / YENIINCHI / X-LAYDY / BELLADONNA . آدرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18606
سلام .... منم بی حسی بودم .... اول خیلی ناراحت بودم که بی حسم می کنن ... اخه قرار بود منو بی هوش کنن ... ولی یک روز مونده بود به جراحیم سرما خوردم و دکتر بی هوشی بهم گفت که اولا واسه سرمات دوما واسه تیروئیدم که بعد از جراحی امکان تپش قلب وجود داره و چون من خودم تپش داشتم تپش رو تپش دیگه هیچی .......
ولی وقتی جراحی تموم شد متوجه شدم که خدا منو دوست داشته که بی حسم کردن ..............اخه من قبل از جراحی همیشه دعا م یکردم هر راهی کمتر درد داره من زایمان کنم ... اخه من از طبیعی شدیدا می ترسیدم و دکترم هم بهم گفته بود تا 6 فروردین تو نمی تونی این بچه رو تحمل کنی و من به پشت خوابیده بودم ... اخه زایمانم 6 فروردین وقتی دکی از سفر برمی گشت بود و خدا خواست تا من این بچه رو 9 فروردین دنیا بیارم ................و از جراحی راضی بودم ................. وقتی 10 ساعت سرت رو جابه جا نکنی و موقع جراحی دکتر بی هوشی وارد داشته باشی هیچ کمر دردی نداری ... البته یه خورده رو داری ها .......تا از ریکاوری بیارنت تو بخش و مرفین تزریق کنن دردش خیلی زیاده و می خوایی خدا 100 بار تو رو بکشه ............ولی همین که مرفین زدن اروم می گیری
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............