2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این که معلومه به سختی  ولی کلا اهمیت درس ریاضی خیلی بیشتره تو کنکور تجربی

ازم نگیر میخوام شروع کنم روحیه ندارم

جووون چجوری و چه اندازه درس خوندید؟ قربونت برم

می خوای کنکور بدی؟ من همیشه مدارس معمولی بودم ولی درسم خیلی خوب بود تمام دوران تحصیلم شاگرد اول بودم. برا کنکور خیلی درس خوندم شبا تا دیروقت می خوندم. و هییییچ کلاسی نرفتم فقط خودم تو خونه می خوندم. فقط دوتا آزمون اصلی سنجش و گزینه دو رو شرکت کردم نمی دونم الانم هست یا نه

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
می خوای کنکور بدی؟ من همیشه مدارس معمولی بودم ولی درسم خیلی خوب بود تمام دوران تحصیلم شاگرد اول بودم ...

اره عزیزم میخوام کنکور بدم البته یه سال ذخیره دارم چون جهشی خوندم

مرسی عزیزم

اره عزیزم میخوام کنکور بدم البته یه سال ذخیره دارم چون جهشی خوندم مرسی عزیزم

خواهش می کنم. فقط از من بشنو به خاطر دهن پر کن بودن رشته ای نرو سراغش، اول ببین بهش علاقه فراوان داری یا نه. موفق باشی

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
 خواهش می کنم. فقط از من بشنو به خاطر دهن پر کن بودن رشته ای نرو سراغش، اول ببین بهش علاقه فراو ...

عزیزی