2726
عنوان

به نظرتون حکمتی داش؟

195 بازدید | 24 پست

سلام دوستان داشتم از سرکار میومدم خسته گرسنه گفتم از رستوران غذا بگیرم از وقتی بیرون اومدم گفتما الان سگی چیزی پیدا میشه بذارم داخل پلاستیک تیره هرچقد کردم جا نشد رفتم جلوتر یهو دیدم بعله خانوم سگه پیداش شد هی دستمو به زمین زدم سنگ پرت کنم بره میرف برمیگش از نون انداختم نخورد گوشت یه ذره انداختم خورد دوباره اومد دنبالم!!اقایونم فراریش دادن ولی دیدم انگار باز داره میاد دوییدم تا خونه کم مونده بود انگار قشنگ طراحی شده بود پلاستیک کاملا پاره شد ظرف غذا تیکه تیکه فقط ناچارا گوشتش برداشتم شستم اعصابم کاملا خط خطی بود بعد ولی میگم حتما قسمت و روزی سگه بوده البته اگه ببینتش و اونوری نرفته باشه!!شما چی میگین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سگ از کجا پیداش شد این وسط

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

عجب

الان مشکل چیه؟ 

اگه نمیخواستین به حیوون غذا بدین این کارا دیگه چی بود؟ فکر کردین گازتون می گیره؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

راستش در این موارد زیاد اعتقادی ندارم. چون سگ تو خیابون که سگ ولگرده و مسلما گرسنه و بوی کباب رو به خوبی حس میکنه طبیعیه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

روزیش بوده 

وانرژی ک قبلش خودت دادی وبهش فکر کردی....

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2706