2737
2734

۴ روزه حرف نمیزنیم مقصرم اونه شام و ناهارم تنها میخورم یدونه بهم نمیگه چرا ناراحتی :))) الان یاد گرفته استوریای اینستامم سین نمیزنه :))) انگار هم سنیم :))) بابام امروز اومد تو اتاقم که باهام حرف بزنه سریع اومد بهش گفت بیا ناهار دیگه! یعنی حرف زدن با اینو ولش کن!  :)))

تاپیک قهرمونم میذارم الان تو پست بعد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هه من ک با مامانم دوسه ماه قهر میموندیم حتی برای من غذام درست نمیکرد چند ماه با کیکو این چیزا سر میکردم

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

به سن و سال نیس که اونا هم آدمن ضعف شخصیتی دارن ، مامان منم بعضی کاراش ناراحتم میکنه ، خیلی جوونتر از سنش تیپ میزنه ، تو جمع یه حرفایی میزنه من شرمنده میشم و چیزای دیگه ، ولی خوشحالم که مادر دارم 

متاهل هستم
2738