2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی گرونه

اما گوشی قوی 

و چون پرچمداره طول عمرش و اپدیت رسانی هاش بیشتره تا میان رده ها

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
میترسم هواوی بخرم.دوربینش چجوره

منم مشتری پر و پا قرص سامسونگ بودم ولی به اصرار داداشم هواوی خریدم یعنی همه چیزش مثل a50سامسونگه فقط این سنسور اثر انگشتش قوی تره دوربینشم قوی تره تا سامسونگ

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
منم مشتری پر و پا قرص سامسونگ بودم ولی به اصرار داداشم هواوی خریدم یعنی همه چیزش مثل a50سامسونگه فقط ...

واقع؟؟من دوربینش برام مهمه.دوربینش چنده؟چندخریدی

خدایا شکرت❤❤
واقع؟؟من دوربینش برام مهمه.دوربینش چنده؟چندخریدی

28 

سه و نیم گرفتم الان فک کنم کمتره

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

منتظرم آیفون اس ای 2 بیاد🤦‍♀️

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2706