2726
عنوان

لباس نوزاديييي كمككككك🙏

102 بازدید | 17 پست

مامانا لطفا راهنمايي ميكنيد لباس سايز ٠ و ١ و ٢ و ٣ براي چند ماهگي استفاده ميشه هركدوم؟ و از هركدوم چند دست بخرم؟ هيچ اطلاعاتي ندارم😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بستگی به بچه داره. کلا لباس زیاد خریدن اشتباهه

چون مثلا بعدا بلیزش یه سایز اندازشه شلوار سایز دیگه

سایز صفر من تا دوماهگی استفاده کردم دخترمم 3100 بود دنیا اومد

از هرسایز  تا سایز 2،  دو دست بگیر. بعد نیاز شد میگیری

البته من صفر سه چهار دست داشتم تند تند باید عوض میکردم

[QUOTE=117204544]صفر اصلا نخر، سایز ۱ یک دست بخر برای دو هفته اول و سایز دو و سه هم هر کدوم دو دست بخر. بستگی به جثه ...[/QUOTE]

ممنونم عزيزم بعضي از سايتا مثل ديجي مثلا مينويسه براي ٣-٦ ماه سايزش همينه؟ يعني براي سه تا شش ماهه واقعا يا كوچيك بزرگه؟

سایز صفر زیاد نخر ولی بخر چون وقتی میاریش خونه نمیشه سایز ۱ تنش کنی ...سایز ۱ و دو بیشتر بخر ...سعی کن بیشتر سرهمی بخری ...بعد به فصلها توجه کن حتما ببین لباسایی که میخری تو چه فصلی استفاده میشن...

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

سایز ۰ از ۰ تا سه ماهه ـــسایز ۱ از ۳تا ۶ ماه...سایز ۲ از ۶تا ۹ ماه...سایز ۳ از ۹ تا یکسالگی...تقریبا طبق همین سایزا بچه ها رشد میکنن من الان ده ماهشه سایز ۳ استفاده میکنه 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
ممنونم عزيزم پس صفر هم بگيرم

آره حتما بگیر به منم هی گفتن نگیر خدا رو شکر گوش ندادم ...سایز ۱ تو تنش زار میزد با اینکه وزنشم بد نبود ۳۶۰۰ بود وزن تولدش...بیشترشو سر همی بگیر ...شورت عینکی هم بگیر ...اگه زمستون بدنیا میاد کلاهم براش چنتا بگیر 

[QUOTE=117205648]سایز ۰ از ۰ تا سه ماهه ـــسایز ۱ از ۳تا ۶ ماه...سایز ۲ از ۶تا ۹ ماه...سایز ۳ از ۹ تا یکسالگی...تقریب ...[/QUOTE]

ممنونم  دوستم پس چرا ميگن سايز ١ براي دو هفته اوله ادم واقعا گيج ميشه😓

[QUOTE=117206321]آره حتما بگیر به منم هی گفتن نگیر خدا رو شکر گوش ندادم ...سایز ۱ تو تنش زار میزد با اینکه وزنشم بد ن ...[/QUOTE]

ممنونم عزيزم بهار دنيا مياد اما بعضيا ميگن سايز يك مثلا واسه دو هفته اوله فقط باز ميرم خريد ميگه تا سه ماهه براي همين موندم خودمم اينجا تنها هستم كسي نيست راهنمايي بگيرم

[QUOTE= 117206321 ]آره حتما بگیر به منم هی گفتن نگیر خدا رو شکر گوش ندادم ...سایز ۱ تو تنش زار میزد ...

نه بابا اونا بچشون حتما خیلی چاق بوده...تو بخر سایز صفر ...من تا ۳ ماه سایز صفر اندازش بود با اینکه قد و وزنش همیشه بالای نموداره...سایز یک حداقل از دو ماه و سه ماه لندازش میشه قبلش لخت بچرخه؟؟شلوار زیاد براش بگیر چون زود به زود عوض میکنی

2706