2726

امضات 😑

تیکر برای کنکوره 😂😅 ‏پشت هر دختر قوی و مستقلی یه دختر کوچولوی شکسته هست که مجبور شده یاد بگیره چطورباید دوباره رو پاهاش وایسته و به هیچکس تکیه نکنه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من استاد راهنمام اصلا کمک نکرد یعنی اصلا بلد نبود که کمکم کنه تازه مقاله هم ازم خواست دهنم سرویس شد اینقدر پشت کامپیوتر نشستم کمردرد گرفتم. اما انصافا روز دفاع حسابی ازم دفاع کرد و بالاترین نمره رو گرفتم

من استاد راهنمام مدیرگروهمون بود خدا واسش نسازه هرچی میبردم ایراد میگرفت همش،رد میکرد یه مدتم شمارشو داده بود به یکی از،بچه ها گفته بود باید بهم پیام بده منم نمیدونستم منظورش چیه پیام دادم انگار خوشش اومده بود منم ازدواج کرده بودم کلا قید پایان نامه رو زدم دیگه دانشگاه نرفتم تف به روش واسه پایان نامه چهارساله مدرکم مونده

دو تا سقط داشتم روزای خیلی بدی رو گذروندم همش نگران همش ناراحت.تا اینکه فهمیدم دوباره باردارم خیلی واسه بدست اوردن دخترم تلاش کردم هم استراحت مطلقم هم شیاف استفاده میکنم هم امپول هم قرص که واسم بمونه.میشه دعا کنید سلامت بغلش کنم ممنون

زور می‌گفت اولا اینکه از اول سر هر چیز دق دنیا به دلم گذاشت نمیومد بابا تو طول کل ترم دو روز میومد کل کار من یک ماه بیشتر طول نمی‌کشید این ۴ ترم طولش داد من از اون ور باید شهریه ثابت میدادم.

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من استاد راهنمام مدیرگروهمون بود خدا واسش نسازه هرچی میبردم ایراد میگرفت همش،رد میکرد یه مدتم شمارشو ...

می‌تونستی پدرش در بیاری؟ کدوم دانشگاه خوندی؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من استاد راهنمام اصلا کمک نکرد یعنی اصلا بلد نبود که کمکم کنه تازه مقاله هم ازم خواست دهنم سرویس شد ...

از خودش دفاع کرده در اصل، چون خودش زیر سوال میره 

مقاله هم میخان که از دیوار دانشجو بالا برن لستادیارشون بشه دانشیار، دانشیار بشه استاد

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
من استاد راهنمام اصلا کمک نکرد یعنی اصلا بلد نبود که کمکم کنه تازه مقاله هم ازم خواست دهنم سرویس شد ...

من هیچی که حالیش نبود همه کارها رو خودم کردم روز دفاع هم اصلا پشتم نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌تونستی پدرش در بیاری؟ کدوم دانشگاه خوندی؟؟؟؟

دانشگاه ازاد بودم .اتفاقا از اونا بود که پدر ادمو دربیاره.کلا تو دانشگاه حرف اول و میزد یه بارم شوهرم اومد دانشگاه دیدش ولی نمیدونست قضیه چیه همش میگفت این یه جوریه هاااا مطمئنی خطایی نکرده یه بارم سر قضیه اینکه دیگه پیام ندادم جلو چندتا استاد ابرومو برد گفت نثلا شوهرتو میاری دانشگاه که بگی شوهر داری که بگی خوشبختی اشکمو دراورد لال زدم بیرون.واسه اون پایان نامه خیلی رفتم و اومدم ولی نشد که نشد

دو تا سقط داشتم روزای خیلی بدی رو گذروندم همش نگران همش ناراحت.تا اینکه فهمیدم دوباره باردارم خیلی واسه بدست اوردن دخترم تلاش کردم هم استراحت مطلقم هم شیاف استفاده میکنم هم امپول هم قرص که واسم بمونه.میشه دعا کنید سلامت بغلش کنم ممنون
من هیچی که حالیش نبود همه کارها رو خودم کردم روز دفاع هم اصلا پشتم نبود

بله اکثرا بلد نیستن. ما یه پروپوزال می خواستیم بنویسیم باید 10 تا مقاله می خوندیم. اینا بخوان چندتا دانشجوی ارشد و دکتری رو ساپورت کنن باید 100 تا مقاله بخونن ولی اصلا اهلش نیستن.

2706