2737
2734

همکارم یه کلیپی برام فرستاده که یه خانمه که داره پوشک دختربچه ای رو عوض میکنه همش میزنتش همچین با مشتاش میکوبه رو دنده های بچه که...........

وقتی میخواد لباسشو درآره گردنش که تو یقه گیر میکنه همونجوری آویزونش میکنه و هی تابش میده بچه رو بچه هم همه اش جیغ میزنه ........

خدایا کجایی که ما نمیبینیمت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا تو که دیدی انقد با جزییات تعریف نکن بابا دلمون ریش شد 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2731

من اصلا اینجور چیزارو نگاه نمیکنم قلبم درد میگیره واقعا

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
وااااای یا ابوالفضل این روانین کین چرااینحوری میکنه با طفل معصوم

نوشته برا جنوب کشوره به کسی برنخوره ها ادم روانی همه جا هست ولی من باورم نمیشه چون خانمه دامن زیرزانو پوشیده فکر نمیکنم کسی تو شیرخوارگاه کار بکنه و دامن بپوشه

یکی هم که داره فیلم میگیره اصلا باورم نمیشه جلوی کسی بچه رو اذیت کنن و اون بتونه راحت فیلم بگیره

2738

اجی نگو خداکجایی نمیبینمت😞😞خداهستش ب موقعش سره ی فرصت جورررری زمینش میزنه نتونه پاشه‌.خدا دیرگیره ولی شیرگیر

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2706