2733
2734
عنوان

زنگ زدم ب مادرشوهرم...

365 بازدید | 33 پست

الان با مادرشوهرم چن دیقه تلفنی حرف زدیم درمورد قرصاش و فشارخون و اینا گف خدافظی کرد حواسش نبود گوشیو قط کنه خواهرشوهرم و جاریمم پیشش بودن

منم پشت گوشی همه حرفاشونو شنیدم 😐

از شب یلدا ک شوهرم رفته دنبال مامانم اوردتش خونه ما و چیا خریدیم و چیکار کردیم میگفتن و واه واه میکردن اینا مهم نیس  ولی چرا اخه جلوی ادم یه رو دارن پشت سر ادم یه رو

اصن چیکار ب زندگی بقیه دارن ک کی چی گرفته کی چیکار کرده چجوری تلافیشو سرشون دربیارم دلم خنک شه

ولی قبول دارین ادم یهو بفهمه چیا پشت سرت میگن چ حال بدی میشه؟؟ 

جات بودم زنگ میزدم میگفتم شنیدم جرشون میدادم..فک نکنن خری..قرصاشم عوض کن قرص برنج بذار جاش..والااا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تلافی چیه بشین سر خونه زندگیت.همه الان پشت سر همدیگه چ خوب و بد حرف میزنن..اعصاب خوردی واس خودت درست ...

ولی چرا جلو روم یجور دیگن اصن اینجوری نیستن بعد چهار سال بخدا الان تازه امروز فهمیدم چجور ادمایین

اصن حرفاشونو شنیدم حالم بد شده از صبحم معده درد داشتم بدتر شدم

به نظره من پیششون ک نشستی بهشون بگو انقد دلم میسوزه ب ادمای حسود فلان دوستام شنیدم پشتم صحبت کردن ایشالا که خدا به خواستشون برسونه فکره بقیه نباشن دیگه😂

2706