2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باشوهرم رفتم خرید شوهرم نمیذاره چیزی سوا کنم خودش سوا میکنه حالا داشت هویج سوا میکرد گفتم عزیزم صاف و صوفاشو بردار کج کولهاش اذیتم میکنن 😬منظورم پوستکندن بود 

خدایا خستم 
پسرخالم مخاس بره ختم تابستون بوده تشنش بوده اول رفته اب خورده بعد رفته ختم وسط مراسم شروع کرده به اس ...

منم یبار اشتباه خوردم کل فامیل خوابوندنم  ک چرت نگم

پسر بزرگم گلدون و زد شکوند شوهرم گفت بدو تو اتاقت ب کار بدی ک کردی فکر کن پسرم دستشو گذاشت رو بینیش گفت بابا هیس 

تازه بهش میگم لبخند بزن میخام ازن لکس بگیرم اینجوری لبخند میزنه😆😕😕😕

برادرم رفته بود سربازی ، تعریف میکرد یه پسر خیلی شری بینشون بوده یه بار که همشونو به خط کرده بودن گوزیده .. ازونجایی که تو سربازی تشویق برای یه نفر تنبیه برای همه کل سربازای بدبختو جریمه کردن کلی سینه خیز رفتن کلی کارای سخت و اینا .. جریمشون که تموم شده و پدرشون درومده وهلاک دوباره ب خط شدن

پسره دوباااااره گوزیده😂😂

اقا اینا شلو پل دوباره همه جریمه شدن😂😂😂

فحشش میدادن فقط😂

ذهن باید جوری پرورش پیدا کنه که از احساسات قوی تر باشه

تکراریه اما میگم یه بار یه خواستگار پولدار که کیس خوبی بود به زحمت برا بنده جور شوده بود آقا این خواستگار ها اومدننشستن خورد حرف زدن تااین  که موقع رفتن شودمموقع بدرقه مامانم همش برام چشم غوره میرفت و میگفت که تو برگرد خونه لازم نکرده بدرقه کنی منم با خودم گفتم نه بی ادبی میشه بزار تا وسط پله ها بدرقشون کنم ولی پله هامون نرده نداشت تا خواستم پام رو بزارم رو موکت پادری پام خالی رفت و از بالای پله ها افتادم پاشین آنقدر ضایع شودم فوری بلند شودم لنگ لنگان رفتم طبقه بالا.اونم با چه سرعتی.      همه جام سیاه و کبود شده بود

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤
2706