2726

وووای خدایا منو این همه خوشبختی محاله🤪

...اصلا توقع نداشتم ازش ...فکرکردم گفتم سرش شلوغه یادش رفته تولدمو...ساعت یازده شب ببینید چکار کرد‌...🎂🎈🎁🎁🎁💃💃💃💃💃

وووووووای توی دلم یه جوریه......آخه خیلی میگه دوستم داره ...همیشه میگفتم نه بابا الکی میگه...زبونیه...ولی امشب با این کارش......🥺🥺🥺خیلی خوشحالم ....انشالله قسمت همه عاشقا❤❤❤❤

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بجای این همه تایپ عکس میذاشتی خب

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

تولدتون مباااااارک❤

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
دوست جونیا برای تاپیک داستان زندگیم گزارش بزنید دعاتون میکنم ببخشید استارتر جونم😘

خواهش میکنم عزیزم❤

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
شما همونی دیشی یه مدال سه طبقه بهتون داده بود عکس شو گزاستی

نه عزیزم اون یکی دیگه است😁😁😁

از انگشترت جدا بزار خیلی خوشکله

ای ضامن آهو واسطه من بین خدایم بشو تا حکمتم را در این ببیند که من هم طعم لذت بخش مادری را بچشم ...‌‌‌‌....‌بالاخره بعد از ده سال در تاریخ۱۴۰۲/۶/۹ مثبت شدم و مادرشدم خدایاشکرت
2706