2703
2553
عنوان

کیا با وجود تنبلی تخمدان زود باردار شدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 35 پست
دکتر میری؟ 

دکتر میرفتم ۳ماه هرماه بهم لتروزول میداد و آمپول فولیکولام خوب جواب میداد ۱۸ و ۲۰ میشدن ولی بازم حامله نشدم دیگه میگن بیشتر از ۳ ماه ضرر داره قرصای تحریک تخمک بخوری منم این ماه نمیخوام بخورم دیگه دکترم نمیرم فقط میخوام ورزش کنم

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۳سال و نیم اقدامم

ورزش درمانیو امتحان کردی؟؟

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
نه پریودیامم منظمه فقط قبل پری لک بینی دارم و فولیکولام کوچیکه بدون قرص

منم همینجوری ام ؛ متفورمین بهم داده روزی سه تا ولی خیلی سختمه روزی یه دونه میخورم بهمراه دوفاستون 

خدایا شکرت 😍
2720
من چهار دوره لتروزول و سینال اف و امپول اچ سی جی زدم باردار شدم که سقط شد

عه چرا سقط شد دلیلشو نفهمیدی؟؟؟

دکتر میرفتم ۳ماه هرماه بهم لتروزول میداد و آمپول فولیکولام خوب جواب میداد ۱۸ و ۲۰ میشدن ولی بازم حام ...

ورزشم خوبه ، منم این ماه میرم باشگاه ، شوهرت ضعیف نیست؟

خدایا شکرت 😍
2714
چند سالته؟؟برا دومی در حال اقدامی یا اولی؟؟؟

من ۲۷ سالمه برا اولی پارسال یه سقط داشتم که بدلیل مشکلات کروموزومی افتاد قبل اینکه قلبش تشکیل بشه

بعد ۵ماه دوباره اقدام کردم هنوز که نشده

ورزشم خوبه ، منم این ماه میرم باشگاه ، شوهرت ضعیف نیست؟

شوهرم یکم تحرک اسپرمش کمه ولی دکتر گفت چیز جدیی نیست ولی بهش قرص کلومفین و ویتامین ای داد که دو هفتس داره مصرف میکنه

2706