2733
2739
عنوان

خوشگل خانومای مشهدی👋

223 بازدید | 14 پست

سلام

جایی تفریحی رو سراغ دارید ک آلاچیق داشته باشه و بچه ی کوچیک توی این هوا سرما نخوره؟

میخوایم فردا صبح تا شب رو بدون محدودیت اونجا بگذرونیم

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

استارتر عزیزم معذرت میشه برا تاپیک آخرم گزارش بزنید ممنون میشم 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استارتر عزیزم معذرت میشه برا تاپیک آخرم گزارش بزنید ممنون میشم 

زدم گلم😘

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
سلام، ابرده رستورانهاش اکثرا تخت کرایه میدن محدودیت زمانی نداره، طرقبه هم چنتا داره این مدلی

ابرده کدوم سمت میفته؟

2738
طرقبه و کنگ و شاندیز همه الاچیق دارن  ما کنگ میریم یه رستوران خوب بزرگ هست اسمش سپیداران

سپیداران محدودیت زمانی نداره ینی؟

اخر هفتها تخت واسه کرایه زیاده وسط هفته فکر نکنم

کلا ی جایی میخوام بشه از صبح رفت تا شب نشست حرف زد بدون محدودیت زمان و گرم باشه😂

تختم نبود،نبود

جایی سراغ داری عزیزم؟

پارک جنگلی الغدیر هست ک الاچیغ داره خونه هم داره براکرایه

ممنون عزیزم

برم‌سرچ کنم ببینم جاش چطوریه

خونه هایی ک کرایه میدن چ شرایطی داره؟

مدرکی چیزی هم لازمه؟

2706