2733
2734

من هم خواب میبینم هم تو خواب مسخره بازی از خودم در میارم😐

مثلا ی بار با شوهرم دوامون شد شدید قهر کردم پشتم رو کردم خوابیدم 

صب از خواب بیدار شدم دیدم هر هر میخنده ب من میگم چیشده ریسه میره میگه هیییییچ..... 

بعد رفت سرکار یادم افتاد از خواب بیدار شدم رفتم روش خوابیدم بوسش کردم نازش کردم گفتم جووون چ لبایی بخورمت و....😶😶😐😐😐

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هم خواب میبینم هم تو خواب مسخره بازی از خودم در میارم😐 مثلا ی بار با شوهرم دوامون شد شدید قهر ک ...

خوبه که باعث آشتیتون شده.😅

نکرده کارکه کارکند،پروردگارنگاه کند.
خوبه که باعث آشتیتون شده.😅

بله و باعث خجالتم الان هر وقت بخواد جز ب جونم بزنه میگه جون چ لبایی بخورمت 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2738

من فقط ی خواب خوب دیدم ک تعبیرشد اینم خواب دیدم رفتم حرم امام حسین و دارم ازروی بلندی سلام میدم ب اقااباالفضل به ۱ماه نکشید قسمتم شد و رفتم زیارت ....امروزم خواب دیدم ظهری بچه دارشدم و ی نوزاد پسردارم و دارم بهش شیر میدم چه شیرین بود خوابم😢کاش تا اخرسال باردارشم

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
من فقط ی خواب خوب دیدم ک تعبیرشد اینم خواب دیدم رفتم حرم امام حسین و دارم ازروی بلندی سلام میدم ب اق ...

الهی آمین

نکرده کارکه کارکند،پروردگارنگاه کند.