2733
2734
عنوان

لاغری

99 بازدید | 13 پست

😐😐😐 من چیکار کنم لاغر شم  

با قانون جذب میشه لاعر شد؟؟ 

یه دو روزه شکممو میدم داخل بس بزرگ شده بی شعور😅😂

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اومدن جواب دادن لایک کن بیام بخونم نیاز دارم شدیدا،قدم ۱۶۰

وزنم ۷۰

حالم بد

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍
منم درحال رژیم وورزشم تاببینیم خداچی میخواد 🤗

رژیم چی خاهر 😫😂

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 
رژیم چی خاهر 😫😂

رژیمش خیلی راحته خواهر صبح یه کف دست نون باپنیر یاتخم مرغ ابپز .ناهار برنج ۵قاشق باپروتیین آزاد.شباهم اکثرمیوه میخورم یاسیب زمینی آپز .یاسبزیجات گریل شده .گوشت قرمزمیخورم درهفته یبار لبنیات ممنوع .درروزیه قاشق سبوس برنج میخورم ..تخم شربتی هم توآب حل میکنم میخورم جواب داده

2738
رژیمش خیلی راحته خواهر صبح یه کف دست نون باپنیر یاتخم مرغ ابپز .ناهار برنج ۵قاشق باپروتیین آزاد.شباه ...

تو چند روز چند کیاو کم کردی؟

دوهفته ست ۵ کیلوکم کردم🤗

ایول