2733
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنید چیکارکنم؟؟

67 بازدید | 13 پست

من بنا به دلایلی تقریبا یک ماهیه خونه مادرشوهرمم . بعد با خاهرشوهرمم قبلا دعوا کردم باهاش قهرم اصلا ازش خوشم نمیاد . الان اومده خونه مادرش .شوهرمم سرکاره .منم اومدم تو اتاق دیگه نشستم اصلانم ازش خوشم نمیاد مادرشوهرم گفت بیا اینجا زشته منم گفتم نمیام . اعصابم خورد شده چیکارکنم ؟؟

باهمه صمیمی نیستم،توبزارپای غرورم ،من میزارم پای شعورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تو این شرایط زیاد بودم اوه ک چقد سخته ولی تو روی هشون وایسادم 

دعوامون اتفاقا سره شوهرش بود پشتم حرف زده بود بعد اونم اومد با پررویی تمام طرفشو گرفت مونده خانم

2738

من جای توباشم نمیرم تویه اتاق , طوری وانمود کن که بود و نبودش برات اهمیت نداره , برو بیرون یه سلام خشک و خالی بده , سرت بکار خودت باشه باشوهرت و مادر شوهرت باش , اصلا بهش اهمیت نده نقطه ضعف میشه برات . 

من جای توباشم نمیرم تویه اتاق , طوری وانمود کن که بود و نبودش برات اهمیت نداره , برو بیرون یه سلام خ ...

انقد ازش خوشم نمیاد دوس ندارم صورتم بهش بیفته

انقد ازش خوشم نمیاد دوس ندارم صورتم بهش بیفته

نگاش نکن گفتم که محلش نزار ولی نقطه ضعف نده اینطوری خودت عذاب میکشی , بروبیرون کم کم عادت میکنی توبااینکه اونجایی اون اومده یعنی وانمود میکنه براش مهم نیستی پس تو هم همونطور باش

بزار اون از بودنت ناراحت بشه نه تو

خونشون کوچیکه اصلا نمیشه جایی دیگه غیر از اتاق برم اگه سلام کنم مجبور میشم برم وره دلش بشینم ک دوس ندارم . مادرش توقع داره من برم به اون سلام کنم اما ب اون چیزی نمیگه قبلنم بهم گفته بود برو ازش معذرت خاهی کن 

سلام کردن ادب تورو نشون میده , قرارنیس حرف بزنی , چرا ور دلش مگه اتاق اندازه سه نفر جاداره فقط , بروتلوزیون نگاه کن باگوشیت ور برو . اشپزخونه برو , به شوهرت زنگ بزن حرف بزنید , چرا معذرتخواهی کنی مگه تو پشتش حرف زدی