2737
2734
عنوان

دوره ی رنگ ولایت استاد منیر😭😭😭😭

15334 بازدید | 35 پست

سلام دوستان من چجوری شرکت کنم اخه خودش که محاله وقت کنه پیامموببینه داخلی‌اتم که رفتن پیشش دوره زورشون میاد جواب بدن نمیدونم کی ‌کجا برای ایرانی ها آموزش میذاره،خواهش میکنم اکه کسی در جریان خودش یا اطرافیانش پیش منیر آموزش دیدن لطف کنه وراهنماییم کنه🙏🙏🙏🙏

هزینش چقدره

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوره ش ترکیه است؟

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2731

خواهر من پارسال شرکت کرد میگه فقط با برند رنگ موی خودش کار میکنه و اصلا ایرانیا رو تحویل نمیگیره و گفته آموزشام فقط با برند رنگ مویی که معرفی میکنم همونی میشه که اموزش دیدین وگرنه با هر مارکی انجام بدین مثل این نمیشه ،رنگ موهاشم خیای گرون بوده هر تیوپ ۲۰۰ به بالا که برای ارایشگرا نمیصرفه البته اینم قیمت پارسالشه

خواهر من پارسال شرکت کرد میگه فقط با برند رنگ موی خودش کار میکنه و اصلا ایرانیا رو تحویل نمیگیره و گ ...

ساناز بمون لطفا🙏😭خواهرت چندروزه رفت؟باتور رفت؟خب حداقل تکنیکاشوکه یاد گرفت ؟!!الان حرفه ای کارمیکنه؟؟؟

چرا اخه مارو تحویل نمیگیرن لعنت به اونایی که مارو‌تو‌دنیا بدنام‌کردن 😭

اها دیدمش خیلی هم خوشتیپه..

توخود ایران ک زیادن مثل منیر

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2738
ساناز بمون لطفا🙏😭خواهرت چندروز روزه رفت؟باتور رفت؟خب حداقل تکنیکاشوکه یاد گرفت ؟!!الان حرفه ای&nbs ...

عزیزم دقیق یادم نیست فک‌کنم سه روزه بود دقیقشو میپرسم بهت میگم عزیزم آره میگفت اصلا ایرانیارو تحویل نمیگرفته پررو درمورد تکنیکا میپرسم بهت خبر میدم خواهرم ۱۴ ساله کار میکنه رنگ موهاش حرف نداره 

عزیزم دقیق یادم نیست فک‌کنم سه روزه بود دقیقشو میپرسم بهت میگم عزیزم آره میگفت اصلا ایرانیارو تحویل ...

خواهش میکنم خبر بده خیلی خیلی برام‌مهمه🙏🙏🙏بپرس ججوری باخبر شم برای سمینارش وهزینه روهم بپرسی دیگه به دنیا ممنونت میشم ساناز جان من بی صبرانه منتظرم جواب بدی هرموقع تونستی ازش بپرس،خداخیرت بدت🙏🙏🙏

خواهش میکنم خبر بده خیلی خیلی برام‌مهمه🙏🙏🙏بپرس ججوری باخبر شم برای سمینارش وهزینه روهم بپرسی دیگه ...

چشم حتما خبرت میکنم الان خواهرم مامانمو برده دکتر زنگ زدم گفت اومدم بیرون میزنگم

خواهش میکنم خبر بده خیلی خیلی برام‌مهمه🙏🙏🙏بپرس ججوری باخبر شم برای سمینارش وهزینه روهم بپرسی دیگه ...

نیایش جون پرسیدم میگه تو پیج خود منیر زده بود که همایش داره تو ترکیه برای ایرانیا و شماره و آدرس یه شرکت تو تهرانو داده بود میگه زنگ زدم اونا برام رزرو کردن بعد خواهرم با تور رفته میگه هزینه رفتن با اون شرکت از تور بیشتر میشد فقط هزینه همایش ۶میلیون و ۵۰۰ شده و میگه که اگه حرفه ای هستی کلاسای منیر رو برو وگرنه چون همه نکاتو نمیگه شاید متوجه نشی بعد میگه که اشتباهه این همه هزینه کنی بری اونجا تو تهران یه خانمی هست به اسم شهرزاد اسم پیجشم دنیای مو هست میگه این خانم کلاسای نیمه خصوصی مثلا ده نفره میزاره کامل رو سر کار هستی و میبینی هزینشم ۴ یا ۵ تومنه یه روزه ام هست میگه درحد منیر میتونه باشه میگه اگه زودتر این خانمو پیدا میکردم اصلا کلاس منیرو نمیرفتم چون اونجا سالنه و هزینه ۴ ردیف اول بالاتره میگه من ردیف ۴ به بعد گرفتم دیدش خوب بود ولی کامل متوجه نمیشدی چی کار میکنه و خود منیر تمام تکنیکاشو نمیگه از هر کاری یه مقدار کم توصیح میده ولی همین خانم که تهرانه خیلی دقیق و کامل میگه

نیایش جون پرسیدم میگه تو پیج خود منیر زده بود که همایش داره تو ترکیه برای ایرانیا و شماره و آدرس یه ...

مرسی دورت بگردم‌آخه چقدر مهربونی شما❤️از ته قلبم از خدا میخوام به هرچیزی که میخوای زود وآسون برسی و دلت همیشه شاد باشه🙏🙏🙏🙏

منم ۱۱ساله کار میکنم پس به احتمال زیاد همین تهران آموزشمو‌آپدیت کنم❤️🌹

2706