2726

تو این گرونی 😢😢😢

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه احتمالا موتورش داغ کرده یه چند ساعت از برق بکشش بزارش یه گوشه خنک بشه دوباره روشن میشه

ممنون انشاللله 

رفتم خونه مادر شوهرم رو با جلروبرقی کشید یه دفه خاموش شد قلبم واستاد😢

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

نه یه گرفت و گیری داره ، گرم شده خاموش شده که موتورش نسوزه 

یه توپی چیزی از تو لولش رد کن ببین چیزی گیر نکرده 

بعدش فیلت ر ها و داخلشو چک کن 

برای من اینجوری شده بود گشتم فلز زیر عود مخروطی که گم شده بود از توش پیدا شد 

سعی کردند ما را دفن کنند غافل از آنکه ما بذر بودیم  🌾🌾🌾          اگر مثل من فکر نمیکنی ، اگر نظرت به  نظرم نزدیک نیست ، اسرائیل نیستم که از صفحه روزگار محوم کنی 🤐من نماینده یک تفکرم به حرفام فکر کن 🤔 ، مجبور به بحث هم نیستی اگر دوست نداری ادامه نده راه خودت رو برو ولی گزارش نزن تعلیقم  نکن 🙏  چون من برمیگردم مثل الان که هستم 😊 .
منم باهاش خونه جدید ک بنایی کرده بودن و پر گچ و اینا بود جارو کردم بعد اون دیگه مکش نداره ینی گچ ر ...

از من بوش هس اومدم ثواب کنم کباب شدم😶

نه برا منم اینجوری میشه، بخاطر نوسانات برقه. یا اینکه یه چی هست تو جاروبرقی اسمش ذغاله باید تعویض بشه. احتمالا عمر ذغالت تموم شده

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
نه یه گرفت و گیری داره ، گرم شده خاموش شده که موتورش نسوزه  یه توپی چیزی از تو لولش رد کن ببین ...

نیاوردم از خونشون باشه شوهرم بیاره چک کنم انشالله که روشن بشه

داخلش و خالی کن و ببین چیزی تو لوله اش گیر نکرده باشه

خالی کردم چک کردم

2706