2726

سلام عزیزان

بیاید بگید دکترتون کی بوده یا کی هست؟کدوم بیمارستان قراره زایمان کنید یا کردید؟ سزارین بودید یا طبیعی؟یا سزارین میخواید باشین یا طبیعی

ماهم از تجربتون استفاده کنیم،بگید کدوم دکتر یا بیمارستان خوبه کدوم بد

ممنوووووون

من پروین همتی  2بار سزارین شدم بیمارستان یاس سپید خیابان حجاب . عالی عالی. اولی4500*دومی6500شد.  جای بخیه 1ذره هست جاش معلوم نیست بااینکه تازه اس. کادر بیمارستان عالی عالی پرستارهاش عالی. ساک بیمارستان میدن و احتیاج به هیچی نیست.  خودشان بچه رو تمیز میکنن جاشو عوض میکنن همان یه شبی که بیمارستانی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حتمی برو بیمارستان یاس سپید ببین. خیلی پرستارهاش خوب و خوش رو هستن خیلی خیلی.من 2بار سزارین شدم  واقعا راضی بودم. اصلا سردرگم نیستی اونجا تا پذیرش فرم بستری پرمیکنی یه نفرمیاد دنبالت  تا وقتی مرخص بشی دم ماشین یه نفرمیرسوننت. تازه  توی سالن اتاق زنانش موزیک میذارن. 

خوش بحالتون که سزارین قبول کردن،منم سزارین میخوام ولی خیلی اذیت میکنن

سراولی چون 2سال پیش بود اختیاری و اجباری نبود.   سردومی که چون سزارین شدم اینم شدم.   اما میدونم بیمارستان خصوصی سخت نمیگیرن.  

حتمی برو بیمارستان یاس سپید ببین. خیلی پرستارهاش خوب و خوش رو هستن خیلی خیلی.من 2بار سزارین شدم  ...

وای چه خوبه،اتفاقا الان دیدم قرارداد داره بیمم با بیمارستانش، میگم شما که اونجا تازه بودین میدونید که زایمان اول سزارین قبول میکنن یا نه؟اخه بعضی از بیمارستانا خیلی سفت و سخت شدن ،من سنم کم هم نیست ولی میگن زایمان اول قبول نمی‌کنیم

وای چه خوبه،اتفاقا الان دیدم قرارداد داره بیمم با بیمارستانش، میگم شما که اونجا تازه بودین میدونید ک ...

شما باید به دکترت فشاربیاری  دکترت اوکی بده بیمارستان کاریه نیست. 

من تازه ک نه

دوسال و نیم پیش صارم سز شدم

راضی بودم. رسیدگیشون خیلی خوب بود.پدر هم گذاشتن اتاق عمل بیان.ساک نوزادهم دادن ک همه چی داشت.همه کاراهم خودشون انجام دادن

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
خوش بحالتون،به ما که رسید اسمون تپید،انقدر سخت میگیرن،صارم مخصوصا

اونموقع هم سخت میگرفتن. من چون دوقلو بودم سز شدم. یادمه دوستم همزمان بامن زایمان داشت دیگه متوسل شد ب روانپزشک تا نامه ببره برا سزارین!

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
شما باید به دکترت فشاربیاری  دکترت اوکی بده بیمارستان کاریه نیست.

اتفاقا همین کارو کردم،دکتر گفت شرمنده بیمارستان قبول نمیکنه وگرنه من از خدامه😐😐حالا میخوام یه لیستی از دکترای پایه تر پیدا کنم سربزنم ببینم کی اوکی میده

2706