2737
2734

من دوست شوهرم تخصصی عسل تولید میکنه عسل نواع گیاهارو داره قیمت هر کیلوش بالای۲۰۰تومنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
من دوست شوهرم تخصصی عسل تولید میکنه عسل نواع گیاهارو داره قیمت هر کیلوش بالای۲۰۰تومنه

عسل وحشی هم دارن؟

اون عسلهایی که تو شکاف کوهه و زنبوزاش مشکی هستن

کیلویی چنده میدونی؟

از کجا تشخیص بدیم اصله؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عسل وحشی هم دارن؟ اون عسلهایی که تو شکاف کوهه و زنبوزاش مشکی هستن کیلویی چنده میدونی؟ از کجا تشخی ...

نمیدونم من فقط مکقع بارداری و زایمانم ازش عسل خریدم اونم تولید خودشون بود 

نمیدونمم از کجا میشه تشخیص داد

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

سلام ما مازندران هستیم

همسرم اینا بیشترین کندوی استان رو دارن

عسل های اویشنون هم مال لار هست

صد درصد طبیعی میتونین ببرین ازمایش ساکاروز

۰۹۱۱۲۲۰۱۲۸۸

شماره همسرمه برا قیمت و ارسال میتونین تماس بگیرین

و بگین از خانومتون تو نی نی سایت شماره رو گرفتم که بهتون تخفیفم بده

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home

چقد زیاد😐من حاضرم سره اصل بودن عسل هامونم قسم بخورم

ولی ۲۰۰خیلی زیاده

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home
2738
چقد زیاد😐من حاضرم سره اصل بودن عسل هامونم قسم بخورم ولی ۲۰۰خیلی زیاده

شما چند میفروشی

ببین این تخصصی این کارو میکنه مثلا عسل آویشن 

یا گلای دیگه داره ک زنبورا فقط از همون گلا تغذیه شدنو عسل تولید کردن

شما چند میفروشی ببین این تخصصی این کارو میکنه مثلا عسل آویشن  یا گلای دیگه داره ک زنبورا فقط ...

خب این ک مسلمه هر عسل یه گل خاص و یه منطقه مخصوص داره😕با چهارتا کلمه قلمبه سلبمه نرخو دوبرابر میکنن شمام باورت میشه ک چقد برد کردیا

فک کنم ۱۰۰_۱۲۰ باشه میتونی ببری ازمایش بدی درصد ساکاروزشو ببینی 

kosar جان عسل شما ناخالصی اصلا نداره؟گفتم که برای درمان مریض میخوام باید خالص باشه.تقربیا کیلویی چند ...

نه عزیزم من بهشت جهنم حالیمه

برا مریض میخای هیچ وقت برا ده تمن بیشتر شکر بهت نمیدم ک

فک کنم صد یا صد و بیسته دقیق نمیدونم قیمتارو

شماره همسرمو گذاشتم خاستی خودت یا همسرت تماس بگیرین

بهشم بگین از نی نی سایت همسرت معزفی کرد تخفیف بدین