2726
عنوان

بچها بیاین کمک

91 بازدید | 10 پست

سلام من ۳ ساله ازدواج کنم و کاملا ب انتخاب همسرم بودم من ۲۳ سالم بود و ایشان ۳۱ و خیلی پخته ۹ سال بخاطر شغلش شهر قریب بود و کاملا رو پای خودش بود از نظر خانه داری در حد ی زن ۶ دانگه و در این مدتی شهر قریب بوده با خیلی از خانوما در ارتباط بوده و دوستای پسرشم همه ب درد نخور بود،منم ی دختر امروزی و اصلا در دوران مجردی کسی تو زندگیم نبوده ما باهم ازدواج کردیم و همسرم بخاطر مساءل زیز خانه داری و ....... باهام دعوا میکرد و عصبی .خیلیم دوسم دارم ولی ب شدت عصبیه طوری ک همه اینو میدونن،چند وقت پیش رفت دکتر گفتن مشکل واسواس فکری داره ولی متاسفانه بخاطر عوارضش نذاشتم قرصاشو بخوره ،از همه انتظار داره .خیلی خیلی بددهنه واقعا کلافه شدم از کاه کوه میسازه  وقتی عصبی میشه بهم فحش رکیک میده جوری ‌ک خجالت میکشم ،بهم تو دعوا هر مشکلی دارم سرکوفتش میزنه،از نظر رابطه زناشوییم صفریم .چون مشتاق نیست اصلا .لطفا کمکم کنید

ی روز خوبه و ازم کلی تعریف میکنه خدانکنه ی اشتباه کوچیک انجام بدم ویرانم میکنه ب خونوادم فحش میده ولی من ی بارم بهش فحش ندادم اصلا مثل خودش نیستم خیلی مسءله کوچیک الکی مطرح نیستش واسم

اینجا چه کمکی میشه کرد باید بری دکتر برای وسواس فکری باید داروها خورده بشه بی خیال عوارض بهتر از این زندگی ایه که برا خودت درست کردی

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا نذاشتی قرصاش بخوره شاید بهتر میشد

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2728

شغلش نظامی نیست 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

عزیزم اولا غریب توی این متن معنی میده🌹

بعدم دخترای امروزی هزار تا کار کردن قبل از ازدواج

سوماً اگه بچه نداری مجبور نیستی با یه بیمار روانی زندگی کنی.بفرستش ور دل همون زنهایی که توی شهر دیگه باهاشون ارتباط داشته.جوونیتو هدر نده

عزیزم اولا غریب توی این متن معنی میده🌹 بعدم دخترای امروزی هزار تا کار کردن قبل از ازدواج سوماً اگ ...

من درس خوندم بخدا وقتی واسه چیزی نداشتم،متاسفانه دلم میسوزه

چطور مگه؟

چون من چند نفر دیدیم ک تو کارای نظامی بودن حالا هر سمتیش خیلی قانون و مقرارت سخت خودشون داشتن درکل تو خونه ریز بین بودن 

هر طوری که هست شوهرتون باید دوره داروهاشو تموم کنه وزیر نظر روانشناس وارد . روان درمانی . فقط دارو کافی نیست پزشکشو عوض کنید هر چند ادم معر وفی بوده . 

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام