2737
2734
عنوان

اين داستان جاري تقليدكار😕

502 بازدید | 30 پست
من هفت سال ازش كوچكترم اوايل كه ازدواج كردم تيپش شبيه زناي٤٠ساله بود الان ديگه شبيه من اسپرت پوش شده
اخ اخ اگه از كارايي كه تو اين ٤سال كرده بگم ميشه كتاب نوشت
من دو هفته پيش دندون درد داشتم  رفتم براي عصب كشي بعد اين خانوم دندوناش هيچ مشكلي نداشته رفته دندوناشو رنگ كرده پيش همون دكتر🤦‍♀️
تا ميرم دكتر پوست اونم ميره تا رژيم ميگيرم اونم ميگيره تا يه لباس جديد ميخرم اونم ميخره يعني الان نگين اين فكر منه كه كاراش خيلي ضايعه 
خسته شدم ادم بلاخره دوس داره كاراش تك باشه شما هم باشين عصبي ميشين يه نفر انقد ازتون تقليد كنه
واقعا چيكار كنم😩😩
جالب اينكه خانواده شوهرم مذهبي بودن خانواده اينم همينطور بعد الان چادرشو گذاشته كنار فقط و فقط جلو مادرشوهرم چادر ميپوشن(خودشيرين😏)
بعد منو به چشم خراب ميبينن اما اون مومن😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال بابا

اون کمبود داره,تو ازش لابد سرتری,ازت تقلید میکنه, بزار بکنه. یاد بگیره مدل زندگی رو😄

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
2728
2738

بیخیال چقدر بهش فک میکنی 

چقد برات مهمه

زندگی خودت رو بکن خوب شاید سلیقه ی تورو دوس داره

من خودم اخلاقم اینجوریه با هر کس مثل خودش رفتار میکنم نه حرص می خورم نه به کسی فک میکنم .

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..

منم دیدم از اینا اصلا از کارایی که میکنی پیشش نگو یا هر ایده ای داری رو نکن

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنی شده نه زنیکه است نه ضعیفه و نه زن بلکه آفرت خوانده میشود یعنی نجیب پاک و آفریده شده خداوند😍😍دوستام روژی صدام میزنن شماهم راحت باش از خودمونی😉😊😊بانوی آفرودیتی هستم😍😍دختر زیبای کورد😜با محبت و مهربوووون😜😜😜اصلا هم ویژگی بدی ندارم😡😡😡مغرورم نیستم😡😡فعلا همین🤕

جاری منم نقلی کار بود حسود چقدم نشون میداد حتی وصعیت بداشتم واتس از غذاهام کلیپ عاشقانه براشوخرم دقیق تکرار میکرد حالا نمیدونم چی شده خوب مهربون شده تازه حسودیشم نشون نمیده بنطرت جریانش چیه

ببخش ولی خیلی اعتمادبه نفست پایینه که دوست داری تک باشی چه اشکالی دیگران ازت تقلید کنن انقد خسیس نباشیم خخخخخ بعدم بایدادم انقدظاهروباطنش باهم خوب باشه وواسش این مهم باشه که پیش خداعزیزباشه نه بتده خدا

2706