1676
1605

یه بار رفتم ولی نتونستم تحمل کنم و برگشتم، ولی دیگه خیلی وقتم اینجا میگذره، 😞😞😞🙏

هیییی روزگار وقت پر کشیدن منم داره نزدیک میشه🙁

اگه انتقادی از من دارین بگین😐✋

میشه برای حاجتم یدونه صلوات بفرستی😞🙏❤️

نروووووو سمیه تو بری سایت بو میگیره😂😂😂😂

_ببین بچه اتفاقات بد میوفتن و تو نمی تونی کاریشون کنی درسته؟_درسته/_غلطه! وقتی دنیا بهت پشت میکنه تو هم باید به دنیا پشت کنی باید گذشته ات رو پشت سر بزاری _ولی هنوز درد داره! /_بله گذشته ممکنه دردناک باشه ولی اونطور که من میبینم یا میتونی ازش فرار کنی یا میتونی ازش درس بگیری! داستان تو ممکنه اغاز خوشی نداشته باشه اما این تو رو نمیسازه بقیه داستانه که مهمه پس تو کی هستی؟!!!!!!

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

نرو سمیه 😂😂😂😂

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨                                   تیکر رسیدن به هدفمه    درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم  

خخخخخ یه لحظه فکر کردم داری از ایران میری

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
8

فکر کردم داری میری از ایران،یه لحظه با خودم فک کردم خب خارج از ایرانم ک باشی میتونی نی نی سایت بیای😂😂😂😂

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

خدافظ

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1645