2733
2739
عنوان

دستور فسنجون خوشمزه میدید لطفا

99 بازدید | 11 پست

سلام کدبانوها

با قلق ها و فوت و فن هاش

و اینکه با چ گوشتی خوشمزه تر میشه؟ قلقلی یا مرغ؟

میزان گردو آسیاب شده هم اگه کسی میتونه ب قاشق بگه ممنون میشم. گرم بگید ترازو ندارم دم دستم.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیج نواب ابراهیمی داره من با اون درست کردم یه بارم خیلی خوشمزه شد

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

با مرغ بهتره اونم ریش شده جدا از استخون 

برا دو نفر ی کاسه متوسط ابگوشت خوری (نصف کمترش بادام باشه هم عالی میشع)

مثلا برای شام از ۱۲ ظهر بار بزار 

گردو رو تفت بده اب بریز چن ساعت با شعله خیییلی کم غل بخوره بعد دو ساعت رب انارش رو بزن . وسطش تیکه های یخ بریز. دوساعت مونده ب سرو مرغ ریش شده بزن نمک و رب انارشم تست کن . 

موقع سرو سعی کن ابش کم باشه جاافتاده باشه 

خودم پای ثابت مهونیام فسنجونه با ی وجب روغن عااالی میشه

یه بارم همسایمون گفت گردو رو با بادام زمینی قاطی کن بریز سگ تو روحش حالم از هر چی فسنجونه‌ بهم‌ خورد ...

شنیدم توش کدو هویج میریزن ولی اینو نه

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
2738

من هفت قاشق گردوی چرخ شده میزنم واسه هروعده،با مرغ هم درست میکنم ولی با گوشت قل قلی هم خیلی خوشمزه میشه😋😋😋😋به به

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...
با مرغ بهتره اونم ریش شده جدا از استخون  برا دو نفر ی کاسه متوسط ابگوشت خوری (نصف کمترش بادام ...

مرغ رو جدا بپزم ریش کنم؟

روغن نریزم موقع تفت گردو؟

پیاز نریزم؟

من هفت قاشق گردوی چرخ شده میزنم واسه هروعده،با مرغ هم درست میکنم ولی با گوشت قل قلی هم خیلی خوشمزه م ...

برای چند نفر ۷ ق میریزید بانو؟