1648
1655
عنوان

📣📣 چالش لاغری تاعید ۹۹ (بامداد خمار )

| مشاهده متن کامل بحث + 384125 بازدید | 57954 پست
واااااا🤨🤨🤨😆😆😆ن من چ قولی بدم خودم اصلا شیر نداشتم نمیدونم چطوری کم و زیاد میشه ولمون کن خواهر ...

😅😅😅خب پس خداروشکر

برم پیتزامو بخورم با خیال راحت🏃🏃🏃😂

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه  😁
منم مث تو خودمو زدم ب بیعاری🤚😊

سخته لامصب😖

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع۷۸❌❌❌❌😑😑😑😑😑😑.              وزن الان 63/600😁😁😁😁😁😁😁😁.                   وزن هدف فعلا۶۰😎😎😎😎😎😎😎

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

باسلام وخسته نباشیدخدمت همه دوستان. عزیز😍🌹🌹 گزارش امروز من صبحانه تخم مرغ اب پز. گردو۳تا. پنیر ...

ماه اول تا ۷۰۰ از ماه دوم ب بعد ۵۰۰ تایی💙

👈مطالب مهم گروه آبی علت کم نشدن وزن👈👈                     سرگروه آبی💙گروه آبی💙وزن شروع ۷۵👈وزن هدف ۶۵👈وزن فعلی ۷۵
بچه ها نکنه من حاملم😒 چرا پری نمیاد چندروزه ورم دارم ۱هفته ست عقب انداختم☹

بی بی چک 😑😑😑😑

⭐وزن شروع چالش ۸۱   وزن هدف تاعید انشالله ۷۱       وزن فعلی ۷۶.۷۰۰     گروه آبی😉    هدف آخر وزن نهایی ۶۵
1522
سلام عزیزم

سلام عزیزم

۷۵،۵۰۰

نیم کیلو کاهش،راضیم شکر♥

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.    📎گروه آبی📎.   وزن شروع چالش: ۷۹🙈.    وزن کنونی: ۷۴/۶۰۰.     هدف اول: ۷۵🔓🔑     هدف دوم: ۷۲🔐    هدف سوم: ۶۹🔐فعلا ۱۰ کیلو رو کم کنم😅بعد مجدد تصمیم میگیرم😁.        
زیبا جون میشه لینک تاپیک وزنو برام بزاری عزیزم گمش کردم

🗨بچه های گروه آبی یکشنبه ها وقتی وزن کردید منو تگ نکنید فقط وزنتونو بزارید تو تاپیک وزن گروه آبی اونجا زهرا جون ثبت میکنه و خودم میزارم تو لیست حتما حتما باید تو تاپیک زهرا جون بزارید وزنتونو ورگرنه اسمتون ثبت نمیشه

🗨تاپیک وزن گروه آبی

🗨شرایط وزن کشی رو حتما رعایت کنید

🗨بازم خواهههههههش میکنم ازتون منو تگ نکنید اعلاناتم شلوع میشه سوال مهما از دستم درمیره

🗨تا ساعت ۳ بعدازظهر فقط مهلت دارید بعدش تاپیک قفل میشه

👈مطالب مهم گروه آبی علت کم نشدن وزن👈👈                     سرگروه آبی💙گروه آبی💙وزن شروع ۷۵👈وزن هدف ۶۵👈وزن فعلی ۷۵
😅😅😅خب پس خداروشکر برم پیتزامو بخورم با خیال راحت🏃🏃🏃😂

اره اصلا رژیم و ورزشو ب تخمکاتم نگیر😩🤣

8
اگه 15 کیلو میشی گروه آبی ولی 20 گروه نارنجی @مامانجوجوبودم   @kiarash_mami   دو ...

مرسی مائده جونم💙💙💙

زیبا بالاخره رفتم دهه50😀😀💪💪💪هوراااااا @kiarash_mami    

واااااای مبارکه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍دمت گرم انقد ک عالی پیش میری دختر

@عروسترکم    

سلاااااام من اومدم با یه کاهش خوب

از ۱۰۲.۵۰۰ شدم ۱۰۰.۳۰۰ البته واسه دوهفتست ها چون هفته پیش پریود بودم.🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️💃💃💃🕺🕺🕺

❤چالش لاغری تا عید بامدادخمار❤وزن شروع ۱۰۵❤وزن فعلی۹۸.۵😊❤وزن پایان چالش ۹۵❤هدف دوم ۸۷.❤هدف سوم ۸۰❤هدف چهارم ۷۵❤هدف پنجم ۶۹❤نبووووووود؟؟؟؟؟؟😁
او اره چون‌ از فرخنده ب بعد خبر حاملگی نشنیدیم😆 من ک ۳ ۴ هفته عقب اندخته بودم تازه رفتم بی بی چک گ ...

👍👍👍👍منم حرفی ندارم ناخواسته بارداربشم 🤣🤣ب شرطی ک بمونه برام😭😭

⭐وزن شروع چالش ۸۱   وزن هدف تاعید انشالله ۷۱       وزن فعلی ۷۶.۷۰۰     گروه آبی😉    هدف آخر وزن نهایی ۶۵
1432

@خانم_پاشا   عزیزم پروفایلتو مث همه همگروهیات کن از صفحه اول تو توضیحات بردار کات کن مث ماها بشی گلم

بعدشم بازم شرایطو بخون تا دستت بیاد💙

@عروسترکم     سلاااااام من اومدم با یه کاهش خوب از ۱۰۲.۵۰۰ شدم ۱۰۰.۳۰۰ البته واسه دوهفت ...

اخی عزیزم مبارک باشه😍😍😍😍😍

عالیه😎😎😎

خیلی خوشحال میشم هم وزنای خودم وزن کم میکنن😍

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه  😁
زیبا بالاخره رفتم دهه50😀😀💪💪💪هوراااااا @kiarash_mami    

بهترینییییییییی

😝😝😝 میترسم دوباره ورزش شرو کنم حامله بشم😐

ورزش حاملت میکنه؟😐خو از اونی ک حاملت میکنه مطمئن شو خواهر

1628