1619
1605
عنوان

📣📣 چالش لاغری تاعید ۹۹ (بامداد خمار )

| مشاهده متن کامل بحث + 356753 بازدید | 53847 پست

@kiarash_mami    

من مشقول خونه تکونی ام ن وقت ورزش برام میمونه نه حالش 

دلم دیگ ضعف میره از گشنگی موقع شام نای ورزش نمیمونه حالا همون فعالیت خونه تکونی ورزش حساب میشه یا ن جدا باید ورزش کنم؟؟؟؟

گروه آبی💙💙💙وزن شروع :۷۸💙💙💙وزن فعلی ۶۷💙💙💙وزن هدف:۶۰❤بهم انرژی بدین تا ارادم رو از دست ندم😥❤
شیییییره سپیده👌👌👌😍😍😍😁

چرا میخند؟😂😂

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه: 70 💙💙وزن فعلی : ۶۰,۹۰۰ 🔓🔓هدف:5۵ 🔒🔒(تاپیک بامداد خمار الهه جونم)�      خداجونم مراقب دو تا مرد زندگیم باش💙💙💙❤❤💙💙💙
جوراب😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

والااااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی: وزن اولیه: 70 💙💙وزن فعلی : ۶۰,۹۰۰ 🔓🔓هدف:5۵ 🔒🔒(تاپیک بامداد خمار الهه جونم)�      خداجونم مراقب دو تا مرد زندگیم باش💙💙💙❤❤💙💙💙

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

ببینید گودزیلا چه کرده همه رو دیونه کرده🤣😅امروز سالگرد ازدواجمون بود از سرکار رفتم خونه و 

@عروسترکم      

گروه قرمز انشالله به یاری خدا میتونیم به کمک هم به هدفمون برسیم                                                                          وزن فعلی 101/400 وزن هدف 70
1613
ببینید گودزیلا چه کرده همه رو دیونه کرده🤣😅امروز سالگرد ازدواجمون بود از سرکار رفتم خونه و  ...

مبارکه عزیییزم عشقتون پایدااار😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارکه عزیییزم عشقتون پایدااار😍😍😍😍😍

ممنون گلم😍😍

گروه قرمز انشالله به یاری خدا میتونیم به کمک هم به هدفمون برسیم                                                                          وزن فعلی 101/400 وزن هدف 70
به وقت افطار😌😌😌ان شالله همه به تمام آرزوهاشون وحاجتهای قلبیشون برسن وخداوند به کسایی که مشکل بچه ...

قبووول باشه عزیزم التماس دعا💚💚💚💚💚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها نظرتون راجبه این ست ها چیه ؟ بنظرتون واسه عید خوبن؟؟؟؟؟

چ خوشگلن 😍😍😍😍😍

قیمتاش چجوریه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1614
ببینید گودزیلا چه کرده همه رو دیونه کرده🤣😅امروز سالگرد ازدواجمون بود از سرکار رفتم خونه و  ...

دستش درد نکنه. دیگه نگو گودزیلا خب. 

ایشالا سالیان سال کنارهم خوشبخت زندگی کنین

🌟زیرگروه آبی: وزن شروع  87🙈🙈وزن فعلی  70😊😊. وزن هدف  60💙💙💙.

من قدم ۱۶۴وزنم ۵۷ در اصل باید ۶۲باشم برنامه کرفس دان کردم مینویسه روزی ۱۶۰۰ تقریبا کالری باید مصرف کنی ک ب وزن ایده ال ۵۹برسی ولی متاسفانه هرچی میخورم فقط شکم و پهلو میکنم دوس دارم سایزشون کم بشه دور باسن*م۹۵دور ناف۹۴😢 خیلی بده الان نمیدونم رژیم بگیرم کم بخورم همه جام لاغر نمیشه نمیخوام باس*نم کوچیکتر بشه یا فقط حلقه بزنم و خوب بخورم تی ار ایکسم کار میکنم یه هفتس

اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه                                                             خواهشاً تو حلق بقیه نکنین

گزارش#  

@kiarash_mami    

صبحانه ۲۵گرم نان، ۱نیمرو

میانوعده نصف موز، ۱۰۰گرم کاهو

ناهار ۱٫۵لیوان آبگوشت،، زیتون سبز

میانوعده ۵فندق، ۱گردو، ۱۰بادام زمینی، ۱لیوان آبهویج

شام نخوردم معلوم نیست، یا حلیم، یا سوپ

آب ۸لیوان

مجاز بدون فست ۱۲۲۲،،،، تا الان ۸۹۰،،، کامل میشه

ورزش پساده روی و چالش تناسب،، چالش پلانک انجام شد

💙گروه آبی💙، وزن شروع:۵. ۷۴، وزن فعلی:۹۰۰. ۷۰، 👈۷۱٫۱۰۰، 👈۷۰٫۳۰۰، 👈۷۰٫۵۰۰،👈۶۹٫۶۰۰، 👈۶۹، 👈۶۸٫۸۰۰،👈۶۸٫۵۰۰، هدف اول: ۶۵، هدف دوم: ۶۰، هدف نهایی: ۵۸،، قد: ۱۶۸،،، همراه با الهه جان و زیبا جان💙💙برا اینکه خدا ب منم نی نی سالم و صالح بده دعا کنین مامانا... خسته شدم از انتظار✨🌼🌸
1626

گزارش#  

@kiarash_mami    

سلام زیبا جان امیدوارم حالت بهترشده باشه💙

صبحانه:

بیسکویت ساقه طلایی 1+خرماخشک8گرم+چای سبزودارچین

ناهار:

خیار51گرم+کشمش10گرم

شام:

سیب زمینی223گرم+کاهو150گرم+5گرم کره

میانوعده:

خیار60گرم+بیسکویت ساقه طلایی1+نارنگی80گرم+خرماخشک14گرم

آب8لیوان

جمع کالری500

مجاز1142

زیباجان اگه اجازه بدی من ازفردا دوباره چالش پلانکو شروع کنم چون فاصله بینش افتاد😳😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی::وزن شروع :۷۲/۱۰۰ وزن جدید:59/400وزن هدف:۵۲ تاریخ شروع رژیم:98/8/3 .تاریخ شروع چالش: 98/10/8 وزن هدف چالش:59 تیکر چالش لاغری تا عید نوروز... الهی به امیدتو...💟💙💟💙
آخ سمیه ببخشید اصلا تو باغ نیستم من که🤦‍♀️یک طرف دائم دارم درس میخونم و از یک طرف ورزش و رژیم و تاا ...

میتونی ۱۰ دقیقه راه بری و ۵ دقیقه اخرش را بدوی

و کم کم پیاده رویت را بیشتر کن...

اول پیاده روی بعد چالشااا....

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
دستش درد نکنه. دیگه نگو گودزیلا خب.  ایشالا سالیان سال کنارهم خوشبخت زندگی کنین

ممنون گلم😍 خب گودزیلای مهربونم داریم🤣😅

@سمیه1396   سلام 💖 من دیشب 500 تا خوردم چون از امروز شوک رو شروع کردم 💪🏼 ولی اگه من بیشت ...

اره بالای ۲۰۰۰ بخوری بهتره و فست فوت و هزارتا جیزی که قبلا میخواستی ولیی نمیشددد😂

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
1628