1619
1605
عنوان

📣📣 چالش لاغری تاعید ۹۹ (بامداد خمار )

| مشاهده متن کامل بحث + 356753 بازدید | 53847 پست
وااای چقدر خوب. من با لاغر شدنم میرم لیزر که مو هم نداشته باشم. ولی بدنم کم موئه گفتن جواب نمیده فقط ...

سلام عزیزم اسم لیزری که میری چیه منم هفته دیگه قرار برم الکساندرایت کندلا چند جلسه رفتی؟

گروه سبز (شروع چالش۶۴. وزن فعلی61.8  وزن هدف۶۰).  همه دنیا من زیر سقف خونمه دوقلوهامن🤼
عزیزم پستمو تو صفحه ۱۱۸۴بخون

چشم گلم❤

گروه قرمز❤ وزن شروع ۱۰۹.۱۵۰❤ وزن فعلی ۱۰۲.۱۵۰😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۰❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷❤چالش ۷۷ روزه تا عید وزن شروع چالش ۱۰۷.۵۵۰ سرگروه @عروسترکم
سلام عشقم  خدا لقدشون کنه 🤐🤐🤐  باشه عزیزم 👌

😩😩😩.. بوووووق

مرسی😘

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

خوبه عزیزم برنامت 👌 فقط اگه بتونی یکربع هم شده ورزش کنی خیلی بهتره  روز چیت نداریم تو رژیممون ...

ممنون از پاسخگوییتون

یه برنامه هست سیکس پک در سی روز خانوما.اون خوبه؟البته محض خالی نبودن عریضه 😅

کاربری قبل97.5.28🙄
1613
مال تو‌‌که  ۱۰۰ درصد کاذبهههه... همه دلایل کم نشدن وزنت به یه طرف ...اوون بار تر ...

😂😂😂😂😂😂😂تو روحت سمیه..ن میدونم‌کاذبه

ولی خدایی هفته بعد ۶۰ باشم میرم تو کار رژیم

چالش۳۰روزه پلانک❤سرگروه قرمز❤💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع۸۰💚وزن الان۶۰💚وزن نهایی۵۵💚قررربون بامداد خمارررر(الهه جوووونم)و همه دوستان تاپیک
قربونت😍😍😍😍😍مهربونم😘😘😘

🤗🤗🤗🤗😎

چالش۳۰روزه پلانک❤سرگروه قرمز❤💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع۸۰💚وزن الان۶۰💚وزن نهایی۵۵💚قررربون بامداد خمارررر(الهه جوووونم)و همه دوستان تاپیک
🤗🤗🤗🤗😎

مینا رژیم شوک کجاااس.. چرا پیداش نمیکنممم..🤨

💚گروةسبز💚سبز——- #چالش حذف قند#چالش ۸ لیوان اب#            شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

گزارش#  

ص:نان+پنیر+چای+خرما

میانوعده:نارنگی

ن:شامی کباب+نان+ماست

میانوعده:چای+خرما+سمنو

ش:نان+پنیر+شیر+عسل🤕🤕🤕

بعدشام:سیب +پرتقال

مصرفی:۱۵۰۰

آب ۸ لیوان

حذف شکروشیرینی😉

ورزش=حلقه+چالش شکم+دراز نشست+حرکات پهلو=۶۳۷سوزانده

@kiarash_mami    

برنامه عوض شده من😑😑😑

⭐وزن شروع چالش ۸۱   وزن هدف تاعید انشالله ۷۱       وزن فعلی ۷۶.۷۰۰     گروه آبی😉    هدف آخر وزن نهایی ۶۵
1614
منو می گویی؟  نگفتم وزن کن تو پری  گفتم ازینا بزارید 👈🏼🎈

ن فداتشم 

من بعد اینکه وزن کردم پری شدم 😂

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی

@نینیگولو69         : 👈🏼چالش داریم چه چالشی🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀

چالش خوشگلاسیون 

دیگه وزن که کم میشه پوستم باید خوشگل موشگل شه دیگه تا اون صورت خوشگل به هیکل خوشگلتون بیاد

ازاین به بعد هفته ای دوبار باهم ماسک میزاریم روزای فست میتونید ماسکم بزارید چون کالری کمتری مصرف میکنید کارتون کمتره بجای خوردن به پوستتون برسید شنبه ها وسه شنبه ها هرکسی باتوجه به نوع پوستش یا کاری که میخاد برای پوستش انجام به ماسک بزاره تا حال پوستشم تا عید خوب بشه ماهی یک بارم پاکسازی پوست داریم که روش خونگیشو بهتون یاد میدم اونم بزاریم همون دهم هرماه که قاطی نشه هرسوالیم داشتین درخدمتم دوستون دارم خیلی زیاد🎈🎈🎈🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 

پس بچه ها روزهای یکشنبه و سه شنبه چالش زیبایی داریم البته اجباری نیست ولی خیلی خوبه که انجام بدید که واسه عید خوشگل موشگل بشید 

مسوول چالش زیبایی @نینیگولو69         جون هستن 

و بسته به نوع پوستتون میتونید از ماسک های پیشنهادی استفاده کنید دستور ماسک ها و چالش زیبایی رو تو چالش_زیبایی# ببینید 

فعلا ماسک های این هفته رو همینجا میذارم که پیدا کنید چون تو صفحه های قبل گم شدن لینکش رو هم میزارم تو امضام 

‍ ماسک ابرسان برای پوست خشک پوست_خشک#  

نعناع عسل و خیارو باهم کامل میکس میکنیم میزاریم روپوست تمیز10 دقیقه زمان میدیم بعد بااب ولرم میشوریم و با گلاب و پنبه تمیز میکنیم پوست رو 

ماسک برای منافذ باز پوست منافذ_باز_پوست#  

2قاشق اردگندم+نصف قاشق زردچوبه+2قاشق گلاب+1قاشق عسل باهم مخلوط کنید روی پوست بزارید بعدکه یکم خشک شد ماساژ بدین و بعد15دقیقه ابکشی کنید

نکته 👈🏼الانکه زمستونه میتونید پوست انار و پرتقال رو جمع کنید تا توی تابستون و بهار یه ماسک ضدلک و شفاف کننده عالی داشته باشید میتونید پودرشون کنید با اب مث خمیر درست کنید واستفاده کنید برای پوستای چرب عالیه

سفیدکننده برای پوست چرب پوست_چرب#  

پودر پوست پرتقال+شیر

20دقیقه روی پوست

نکته 👈🏼نکاتی که قبل از زدن ماسک باید رعایت بشه

1.بهتره ماسک ها بعد ازحمام استفاده بشن چون بخاطر بخار حموم منافذ پوست بازه و راحتتر ماسک اث میکنه2.قبل از استفاده از هرماسکی حتما حتما تستش کنید تاحساسیت نداشته باشین3.حتما حتما بعد از شستن ماسک از مرطوب کننده یا تونر مناسب پوستتون استفاده کنید4.هیچوقت روی پوست کثیف و باارایش ماسک نزارین5.حتما حتما چالشحلیوان اب و سالم. خوری رو درکنارش رعایت کنید دوتا چالش حذف قند و چالش8لیوان اب خیییلی عاریه برای پوستاتون تاخوشگل تر بشین6.هیچوقت باهمون حوله ای که بدنتونو خشک میکنید صورتتون رو خشک نکنید7.حوله رو روی پوست نکشید و حالت ضربه ای اب رو جمع کنید ازروی پوست

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    
نمیریم عزیزم 

الله جون ال کارنیتین خوبه ؟

گروه ابی 🔵وزن شروع:۶۴ وزن فعلی :۶۰.۳۰۰ وزن هدف ۵۳(چالش لاغری تا نوروز ۹۸) ممنون از الهه جان وتمام بامدادیای عزیز من میتوانمممممممممممممم
@نینیگولو69   : 👈🏼چالش داریم چه چالشی🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀 چالش خوشگلاسیون  دیگه وزن ک ...

مو و ناخن هم موخوایممم🤤🤤🤤🤤

1626
الله جون ال کارنیتین خوبه ؟

الهه 😑😑😑😑😑😑اه فردا میرم گوشی فروشی 

گروه ابی 🔵وزن شروع:۶۴ وزن فعلی :۶۰.۳۰۰ وزن هدف ۵۳(چالش لاغری تا نوروز ۹۸) ممنون از الهه جان وتمام بامدادیای عزیز من میتوانمممممممممممممم
نیم کیلو کم کردم ۷۱/۶۰۰ بودم شدم ۷۱/۱۰۰

سمانه جونم هدف نهاییت چنده؟

چالش خوشگلاسیون                                        سر گروه نارنجی 😻😻😻😻 وزن شروع 80😿😿😿 وزن فعلی59😻😻😻😻 وزن هدف 53.      چالش8لیوان آب
مینا رژیم شوک کجاااس.. چرا پیداش نمیکنممم..🤨

فداتشم اخر توضیحات صفحه اول هست

رژیم شوک

مو و ناخن هم موخوایممم🤤🤤🤤🤤

از مسوولش بخوایید 🤪

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    
الهه 😑😑😑😑😑😑اه فردا میرم گوشی فروشی 

راحت باش عب نداره  ☹️☹️☹️😑😑😑

1645