2726
عنوان

هروقت خودمو میبینم عصبی میشم

297 بازدید | 22 پست

سلام من ۲ماهه زایمان کردم قبل بارداریم  ۵۵بودم بعد تو بارداری شدم ۷۶الان وزنم ۶۹ شوهرمم چون شیر میدم نمیزاره رژیم بگیرم تا دو سه ماه دیگه هم وقت ورزش ندارم هی بهم میگن چون شیر میدی وزنت برمیگرده به اولش من زیاد عجله دارم واسه لاغر شدن یا واقعنی طول میکشه شما چقد بعد زایمانتون وزنتون برگشت اولش

من زایمان نکردم ولی زن داداشم وخواهرم بعدازیه مدت شیردهی اونقد لاغرشدن ک هرکی میدیدشون میگفت چتونه بارداریاشون باهم بود

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓

منکه بچه ندارم ولی خواهرام و عروسامون موقع شیر دادن خیلی لاغر شدن الان چون بچه شیر میدی رژیم نگیر برا بچه خوی نیست فقط شکم بندببند کمی فعالیت تو خونه کن 

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اوووه من ازلاغری مینالم توازچاقی،من بمحض زایمان یه هفته نکشید وزنم به قبل بارداری برگشت البته بعدش لاغرتر ولاغرتر بخاطر شیردهی😒الان بهترم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
بچم الان تازه رفته تو سه ماه ۶ماهش بشه بیفته رو غذا میدمش دست مامانم میرم باشگاه

ایولا. اکثر دوستای من بعدزایمان رفتن باشگاه ی هیکلی بهم زدن  ک نگو

هرروز یک چیز جدید یاد بگیر . 
ایولا. اکثر دوستای من بعدزایمان رفتن باشگاه ی هیکلی بهم زدن  ک نگو

من خودم ۱سال پیلاتس کار میکردم که باردار شدم ولی از ۸سالگیم تو باشگاه بودم یا تکواندو یا وشو یا بدنسازی یا فیتنس الان چون قبلش خیلی اندامم خوب بود ایقد ناراحتم ولی خداروشکر هنوزم دور کمرم لاغره

2706