2726
عنوان

کسی بوده که قرص لتروزول و کلومیفن را با هم مصرف کرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 61061 بازدید | 25 پست
ملیسا جون من یک ماه هر دو رو با هم خوردم تنها چیزی که برام موند عوارضش شامل ریزش شدید مو بود و دل درد شدید
چون مشکل تنبلی تخمدان نداشتم 6 تا هم فولیکول خوب و چند تا فولیکول زیر 10 پیدا کردم ولی با این حال بازم حامله نشدم!
اگه تنبلی تخمدان داری باید مصرف کنی
نی نی پانی رشد فولیکولای من کمه.
دکترم برام لتروزول و کلومیفن نوشته. از روز 5 تا 10 روزی 2 تا.
به نظرتون باید بخورم؟ مشکل من تنبلی تخمدان به حساب میاد؟ (رشد کم فولیکولا)
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پپو جون فکر می کنم این داروها هم روی تعداد و هم روی اندازه فولیکولها تاثیر میذاره
فقط اگه تعداد فولیکولها زیاد باشه و همسرت سالم باشه احتمال چند قلویی رو افزایش میده
منم زمانی که دکترم این داروها رو داد رفتم پیش یک دکتر دیگه اون گفت چون یکی شو خوردی بقیه اشم بخور ولی لتروزول رو روز یک دونه بخور
فکر کن اگه من روزی دو تا میخوردم چیییییییی میشد!
ولی اگه سونو شدی و توی سونو نشون داده که رشد فولیکولها کمه باید داروهاتو بخوری
بیشتر دکترا یکی از این دو تا رو میدن و بعد می فرستنت سونو و آمپول تجویز می کنن که سرعت رشد فولیکولو ببره بالا
پانی جون من ماه پیش روز 17 سونو دادم(زودتر نتونستم برم) 3 تا فولیکول با اندازه 8 و 9 و 10 داشتم. به نظرت ممکنه قبلا" فولیکول بزرگی داشتم که آزاد شده یا همش همینا بودن؟
2728
احتمالا" همینجوری بوده که میگی. می ترسم مشکل خاصی نداشه باشم و با خوردن این قرصا بلا ملایی سرم بیاد!
مثلا" کیست و چندقلوزایی....
عوارض که داره من یک مدت هم دچار ریزش موی شدید شدم
و حدود روز 18 پری دردهای خیلی زیادی زیر شکمم داشتم در کل برای من تاثیری مثبتی نداشت و اگه شوشو مشکلی نداشت احتمالا الان چند قلو باردار بودم!!
به نظر من اگه قرار به مصرف باشه باید یکی از این دو تا باشه و بعد وقتی سونو دادی آمپول تزریق بشه که فولیکولها بزرگتر بشن
دکتر من که سواد درست و حسابی نداشت و میخواست به هر روشی منو باردار کنه ولی دکتر دیگه گفت این قرصا عوارض داره و تا وقتی شوهرت مشکل داشته باشه برات هیچی غیر عوارض نداره چون شوهرم هم اسپرم و هم تحرکش کم بود
آلا جان دکتر من فقط لتروزول با متفورمین بهم داده اما دختر دایی من پارسال تو ماهی که باردار شد هم کلو ...

سلام دختردایی تون چندتا میخورد و چه روزایی میشه بپرسید من میحوام اسنفاده کنم