2726

ببشخید طولانیه خواستم کامل توضیح بدم

من داداشم ۲۹ سالشه و بخاطر شرایط شغلیش چند ماه هست چند ماه نیست ،من ۲۱ ، مجردیم هر دو.وقتایی که هست مامانم به این بهونه که داداشت چند ماه نیست خیلی بهش میرسه و حقم داره ،من و داداشم وقتایی که پیش هم میشینیم خیلی با هم شوخی میکنیم تو سر و کله ی هم میزنیم ، من اگه مثلا ریز بزنمش مامانم سریع صداش در میاد که نکن و این حرفا ، حالا داداشم تا صبحم بزنه (به شوخی) مامانم اصن نگاهم نمیکنه این ورو!بعد ما تو خونه ۲ دست مبل داریم تو پذیرایی که هممون همیشه دور یه دست میشینیم ، میوه و خوراکی و چایی اینا هم رو همین میز میذاریم ،دیشب مامان و بابام داداشم نشسته بودن دور همین میز فیلم میدیدن،منم از اتاقم رفتم بیرون بشینم پیش داداشم( رو یه مبل ۳ نفره نشسته بود یعنی ۲ تا جاش خالی بود) مامانم تا منو دید گفت برو بشین اونور! یعنی رو اونیکی مبلمان پذیرایی!!گفتم میخوام چایی بخورم! گفت برو اونور میارم برات! (لحنشم جدی بود)داداشمم با خنده و شوخی رو همون مبلی که نشسته بود دراز کشید که مثلا جا واسه من نباشه! من از کار مامانم بغضم‌گرفت هیچی نگفتم برگشتم تو اتاقم..مامانم اومد گفت چرا قهر میکنی ، گفتم برو بیرون ، اونم رفت و دیگه هم براش مهم نبود تا همین لحظه ناراحتی من !! نشستن فیلمشونو دیدن بعدم خوابیدن .خواهشا نگین لوسی ، من اصلا از شوخیای داداشم‌دلخور نمیشم اصلااا، فقط اینکه سر داداشم‌مامانم دخالت میکنه ولی یک بار هم بلد نبوده از من دفاع کنه واقعا بدم میاد!! همیشه وسط شوخی خواهربرادری ما میندازه خودشو که طرف داداشمو بگیره نمیفهمم چرا!دیشبم من تا صب بی صدا گریه کردم از این حرکت مامانم که چرا وقتی همشون جمعن دور یه میز باید به من‌بگه برو اونور پذیرایی بشین!خستم کرده کاراش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون شاهکارش پسرش هستش 

مانند مرغی که تخم می داره و 

با سر و صداش عالم را خبر می کنه 

زیاد جدی نگیر 

تا بوده دنیا همین بوده 

بی خیال باش 

چون لایق آرامشی 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

عزیزم حق داری ناراحت شی بعضی از پدر مادرا خیلی بین بچه هاشون فرق میذارن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

کاش داداشم الان بود فقط بود حالا مامانم بیاد منو بزنه بخاطر داداشم اشکال نداره 😢 قدر خاهر برادراتونو بدونید امان از روزی ک نباشن دلتنگی خیلی سخته

🌸بر محمد و آل محمد صلوات🌸

حق داری عزیزم 

دختر من ۱۱سالشه پسرم ۵ همیشه حواسم هست پسرمو که خب کوچولوه زیاد ناز میدم و قربون صدقه میرم شیرین کاری میکنه حتما حتما دخترمم یه چیزی بهش بگم حالا یا قربون صدقه یا هرچی میگم دلش نشکنه یا  فکر کنه اون پسره بیشتر دوسش دارم چون اصلا اینطوری نیست

منتظر اتفاقات خوبم 
2706