2410
2553

گوشيم پيشم باشه ديگع چيزي نميخوام♥️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

هر چه از دوست میرسد نیکوست

فعلا که خدا منو اینجوری و اینجا خواسته، اگر برام تنهایی هم بخواد زندگی میکنم  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

رمان میخونم دیگه کسی نیست بگه انقدر رمان نخون...میرم فروشگاه هرچی خواستم برمیدارم میخورم...خونه رو کثیف میکنم ...اتاقمو تمیز نمیکنم وایییییییی چه خوبه ...یکم بعدش میرم توخونه ای که دوس دارم میرم تو اتاقی که میخوام ببینمش چون کسی نمیفهمه اونجا بودم /اما تهش چون کسی نیست غصه میخورممممممممممممممم

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

میشینم وسط خیابون گریه میکنم

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
میخوام دیدگاه ها رو بدونم

دیدگاه ها هر چی هم باشه ، آخرش چون هیچکس وجود نداره باعث حس کردن تنهایی و افسردگی میشه  
من که پسرم ، فقط یه نفر بگه کی باید ناز خانما رو بکشه اگه تنها باشن ؟  

Never test the depth of the river with both of your feet
دیدگاه ها هر چی هم باشه ، آخرش چون هیچکس وجود نداره باعث حس کردن تنهایی و افسردگی میشه     ...

واقعااااااااااااااااااا من که اگه بابام نباشه ازم تعریف کنه  میمیرم

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///