2726

من هفته یازده بارداری بودم ولی جنین هفته پنجم دیگه رشد نکرده بود ، حتی این اواخر جنین هم دیگه دیده نمیشد .  دیروز قرص استفاده کردم و بعد از ۲ ساعت درد خییییلی وحشتناک و زیادی اومد سراغم ، ببخشید کامل توضیح میدم . یه مایع کش داره زیادی که هیچ جوری قطع نمیشد از من اومد و همراهش یه تیکه لخته خون بزرگ و یه لخته کوچیکتر اومد . بعد از اون یکم درد داشتم و دیگه قطع شد . بازم دیشب یه کم خونریزی که همش خون غلیظ بود داشتم ولی امروز تقریبا قطع شده خونریزیم . آیا طبیعیه و دفع شده یا نصف مونده همه چی . ۱۰ دی نوبت دکتر و سونو دارم . حالا باید چیکار کنم ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما باید یک هفته تا ۲۰ روز خونریزی داشته باشین چند تا قرص مصرف کردی؟ چند تا زیر زبونی چند تا واژن گذ ...

اول که دکتر گفت خودش سقط میشه . بعدش گفت واسه اینکه بقایا نداشته باشی قرص استفاده کن و ۴ تا قرص داد 

2728
اول که دکتر گفت خودش سقط میشه . بعدش گفت واسه اینکه بقایا نداشته باشی قرص استفاده کن و ۴ تا قرص داد& ...

کم مصرف کردی باید ۸تا میخوردی الان اگه بقایا کم مونده باشه که بهت قرص میده بقیش میاد اگرم زیاد مونده باشه که یا باید دوباره سایتوتک مصرف کنی یا کورتاژ الان برو سونوگرافی تا معلوم بشه