2737
2734

هم که بزن و ااین که آخرین مراحل شیر اضافه کن 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کم کم میریزم مرتب هم هم میزنم. در ضمن شیرت سرد نباشه.  اخرشم ک خامه میخای بزنی یکم تو بشقاب با سوپ قاطی کن بعد تو قابلمه اضافه کن.  اونم مرتب تند تند هم بزن. نمیبره. 

خدایا تو بساز... تو بسازی قشنگ تره...😍

نیازی به یکسره هم زدن نیست، فقط مواظب باش سر نره، وقتی شیر رو ریختی و دیگه خیالت راحت شد که سر نمیره، شعله رو بکش پایین تا خوب جا بیفته، گاهی هم بزن که ته نگیره، آب مرغ یادت نره یا اگه دوست داری خود مرغ هم، جو رو هم اجازه بده خوب و حسابی بپزه و لعاب خودش رو پس بده

... و من به تو ایمان دارم...
2738