2733
2739
عنوان

فحش دادن شوهر

880 بازدید | 48 پست

سلام بچها خیلی دلم گرفته ،شوهرم به خاطر مسءله خیلی کوچیک و بی اهمیت جلو خونوادش بهم فحش رکیک داد حاظر بودم بمیرم ،خیلی بد دهنه خیلی .وسواس فکری داره بخدا تو ماشینم ی دونه زد تو دهنم،جالبه ادعا  عاشقیشم میاد ،ی چیز کوچیک  و بزرگش میکنه ی هفتس خیلی خوبه دو روز وحشتناک میشه نمیدونم چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🤭🤦🏻‍♂️😐😑 بعضی وقتا از مرد بودن خودم احساس خجالت میکنم🤦🏻‍♂️ 

بعضی از مردا از مرد بودن نر بودنو به ارث بردن😏😏😏

یک پدرم که سلامتی و رشد سالم دخترم برام اهمیت داره همیشه هر سوالی در مورد دخترم داشتم تو گوگل سرچ میکردم میرسیدم به نی‌نی‌سایت و جالب بود اکثر سوالاتی ک دارم رو اینجا جواب دادن این شد ک من عضو نی‌نی‌سایت شدم این توضیح رو دادم برا بعضی مامانا ک میپرسن چرا یه آقا اینجا عضو 🙂.                                 صبور باش حتی اگر هر ممکنی غیر ممکن به ‌نظر بیاد
2738

دقیقا خصوصیات شوهر من و گفتی .یا اینقد خوب و عاشقه که نگو یا اینکه بدون دلیل قهر میکنه . عصبانیتش وحشتناکه در حد مرگ ازش میترسم .بخاطر چیزای الکی هم عصبانی میشه 

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪
بچه نداري؟ اگه نداري اصلا فعلا بهش فكر نكن

یعنی چی

یک پدرم که سلامتی و رشد سالم دخترم برام اهمیت داره همیشه هر سوالی در مورد دخترم داشتم تو گوگل سرچ میکردم میرسیدم به نی‌نی‌سایت و جالب بود اکثر سوالاتی ک دارم رو اینجا جواب دادن این شد ک من عضو نی‌نی‌سایت شدم این توضیح رو دادم برا بعضی مامانا ک میپرسن چرا یه آقا اینجا عضو 🙂.                                 صبور باش حتی اگر هر ممکنی غیر ممکن به ‌نظر بیاد

خانمی مثل همسر منه البته اون جلوی خانوادش فحشم نمیده. ولی خوب کلا اخلاقش همینه  و ادمها رو هم نمیشه عوض کرد. بنظرم بهترین راه اینه که پیش مشاور یا روانشناس بره

خدایا هزار مرتبه شکرت   

اگر ایشون وسواس فکری داره دکتر و  دارو میخواد و هیچ راه حل دیگه ای نداره 

مثل اینه که بگین یکی کلیه اش عفونت کرده نمیدونم چکارش کنم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706