2726

سلاااام به دوستان گلم

فردا یک مهمون عزیز دارم از شهر دیگه ک میرسه

میشه لطفا کمک کنید کجاها بریم برای تفریح؟

همینطور چ رستوران یا فست فودی رو پیشنهاد میکنید؟

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره خانوم هست یا اقا ؟؟  زیاد صمیمی هستین ؟؟

آقا😊

بله زیاد صمیمی ایم😉

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2728
پسران کریم غذا خییییییلی عالی ی پرس برا دونفر کاافی  خیلی هم گرووووون طرقبه شاندیز برین موج ه ...

پسران کریم،همونیه ک توی آلتونه؟

شعبه ی دیگه ای هم داره؟

آقا😊 بله زیاد صمیمی ایم😉

شام میخواین برین رستوران یا ناهار 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
پسران کریم،همونیه ک توی آلتونه؟ شعبه ی دیگه ای هم داره؟

ن تو التون نیس

تو خیام هس 

شعبه دیگه ای نداره اما غذاش عااااااالی چند سال پیش ی پرس غذاش ۲۰۰خورده ای بود الان ک فک کنم ی پرسش بالای ۵۰۰باشه 

اما ی پرسش برا دونفر کافیه 

شام میخواین برین رستوران یا ناهار 

فرقی نداره عزیزم

قیمتشم مهم نیس

فقط عالی باشه

جای دیدنی کجا رو پیشنهاد میکنی گلم؟

ن تو التون نیس تو خیام هس  شعبه دیگه ای نداره اما غذاش عااااااالی چند سال پیش ی پرس غذاش ۲۰۰خ ...

آهان

مرسی عزیزدلم

لطف کردی خانومی😘

فرقی نداره عزیزم قیمتشم مهم نیس فقط عالی باشه جای دیدنی کجا رو پیشنهاد میکنی گلم؟

عزیزم شام ببرش بیرون  بعدش هم برین شهر بازی 

یا ناهار ببرشش بیرون برین سینما 

یا اگه جاهای دیدنی توی شهرتون هست ببرش اونجا بعد ناهار 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
برا غذا فقط برو پسران کریم اگر مشکلی با هزینش نداری  عربا و عراقیا میان مشهد برا غذا فقططططط پ ...

عربا ک میان مشهد واقعا عشق و حاله براشون

بس ک همه چی مفته

فدات😘😘😘😘 تو نت بزن مکانهای تفریحی و دیدنی مشهد ببین چی میاد اگر بتونی هم میشه رف شهرستانها ک ا ...

شهرستان نمیشه

خیلی نمیشه دور شد

بازم ممنون گلم❤❤❤❤❤❤❤❤

ان شالله همیشه شاد و سلامت باشی🥰

عزیزم شام ببرش بیرون  بعدش هم برین شهر بازی  یا ناهار ببرشش بیرون برین سینما  یا اگ ...

الان شهربازی پارک ملت بازه عزیزم؟

سینما رو یادم رفته بود

مرسییییییی

2706