2726
عنوان

کیا لیزر بیکینی رفتن ؟ بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 286661 بازدید | 167 پست
چقدر درد داره؟ در حدی بود که وسطش حس کنی پشیمونی؟

اصلااااا درد نداشت دستگاهي كه واسه من زد بي اغراق ميگم دردش بار اول كه خيلي كم جلسه هاي بعد كه دوزش كيبرد بالا يكم ولي قابل تحمل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم من هميشه با تيغ شيو ميكردم الان اصلا در نمياد اره ديگه زخيمه موهاي بيكيني 

من واس موهای دست و پام میخوام برم البته بعد زایمان خسته شدم از اپلاسیون و تیغ و ژیلت و پودر ولی همش حس میکنم لیزرم بی فایدس اخه موهام ضخیمه و تقریبا زیاد😓

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی😃🤩
خانوم هستن دیگه  عین این می مونه که آدم نره دکتر یا زایمان نکنه چون حرامه نمیشه که

اون دکتر جنبه اش فرق داره برا درمانه و واجبه..ولی این جنبه زیبایی داره و واجب نیست.. با پودر موبر هر بار بزن10دقیقه فقط وقت بزار هم کم پشت میشه هم سفید...پودر های اصل و از این فله ای ها بخر از گیاه دارویی های معتبر یا طب سنتی ها

2728
مرسی عزیزم الکس که عالیه بنظرم ایشالا جواب میده

من پاهام جواب داد ولی دست و بیکینی زیر بغلم و صورتم نه دوماه پیش رفتم الکس دستام جواب داده ولی زیر بعل و بیکینی و صورت نه😟😟واقعاا موندم چکار کنم 

هزینه هم زیاده اگه ادامه بدم یجور باید دوماه یبار برم شارژ ادامه ندم پولایی که تاحالا دادم حروم میشه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
من واس موهای دست و پام میخوام برم البته بعد زایمان خسته شدم از اپلاسیون و تیغ و ژیلت و پودر ولی همش ...

اتفاقا لیزر رو موهای ضخیم و زیاد بهتر جواب میده 

عالیه اصلا یچیز میگم یچیز میشنوی 

و دیگر هیچ…
من رفتم خيلييييي راضيم به نظرمم روشن تر شده چون تيغ ميزدم تيره شده بود عاليه راحت شدم

عزبزم درد هم داره من شنیدم خیلی درد داره

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

من یکی از دوستانم رفته بود میگفت خیلی خوب شد

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
دايود بود اصلا درد نداشت من قبلا با كندلاي ميزدم جيغ ميزدم فرار ميكردم از درد ولي اين خنكننده داشت و ...

اره دایود درد نداره ولی ضعیفه 

من الکس کوترا رفتم خیلی درد داشت با اینکه خنک کننده هم داشت ولی میسوختمم

و دیگر هیچ…
من واس موهای دست و پام میخوام برم البته بعد زایمان خسته شدم از اپلاسیون و تیغ و ژیلت و پودر ولی همش ...

اتفوقا هرچی مو بیشتر و ضخیمتر باشه بهتر جواب میده

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706