2737
2734

سلام بچه ها من امروز برای بار اول رفتم دکتر ک ببینم چند هفتمه و ازمایشو اینا بنویسه قبل ازینکه برم داخل منشیش روی یه کاغذ ک‌مث‌ تعهد نامه بود نوشت سونوی معمولی و‌سونوی واژینال ،منم ترسیدم اخه مگه همون دفعه اول واژینال لازمه؟منم برگشتم خونه نرفتم انجام بدم بنظرتون لازمه؟؟

من تو بارداری اولم ذوق زده بودم زود رفتم واژینال انجام دادن. من ک خیلی حس بدی بهم دست داد ها خییییلی بد.

ولی تو این دومی منتظرم ۸ هفته بشم بعد برم شکمی

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باردار که سونو واژینال نمیکنن

زودتر از ۸ هفتگی رو واژینال میکنن چون جنین کوچیکه و از شکم راحت دیده نمیشه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

چیزی نیس که .. من تو مطب که انجام میدم عادیه ولی یبار تو بیمارستان رضایتنامه از شوهرم گرفتن باردارم نیستم سونو روز سوم پریودی بود.بعضیا دستگاهشون معمولیه یه چیز بلند وراد واژن میکنن ولی یجا که رفتم فقط دم واژن گذاشت داخل نبرد

ما آبادانیا   
چی؟مگه براي ديدن جنين نيس سونوي واژينال؟ك ببينن كجاس 

نه بابا تجارت دکتراس اصلا برا جنین خوب نیس 

صبرکن ۸ هفته شکمی برو

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2738
چی؟مگه براي ديدن جنين نيس سونوي واژينال؟ك ببينن كجاس 

همون سونو معمولی انجام میدن دیگه با اون دیده میشه واژینال به چی میکنن داخل واژن 

هر كه خود داند و خداي خودش كه چه درديست در كجاي دلش
اصلا واژینال نرو صبرکن ۸ هفته شکمی بده این دکترا هم یادگرفتن

اره منم تررسيدم گفتم واا دكتر ك هنوز منو نديده چطور الان ميخاد پول هر دو سونو رو كارت بكشم بعد برم داخل؟؟يني بنظرت كلا دكتر نرم تا هشت هفتگي؟

من تو بارداری اولم ذوق زده بودم زود رفتم واژینال انجام دادن. من ک خیلی حس بدی بهم دست داد ها خییییلی ...

اقاااا نترسووونم ،چرا انجام دادي دكتر بهت گفت يا خودت خاستي

اره منم تررسيدم گفتم واا دكتر ك هنوز منو نديده چطور الان ميخاد پول هر دو سونو رو كارت بكشم بعد برم د ...

دکتر هم بری برات سونو می‌نویسه برای تشکیل قلب دیگه کاری نمیکنه 

اگر دردوخونریزی نداری صبرکن همون موقع یکدفعه برا تشکیل قلب برو

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706