2737
2734
عنوان

میشه یه نصیحت خواهرانه بکنم

285 بازدید | 28 پست

الان تو این وضعیت ونداری بیشتر خونواده ها توروخدا عکس خوراکیاتونا نزارین.خیلیا ب نون شبشون محتاجن مدیونی داره.خوراکیای خوب ولاکچری تونا تو چهار دیواری خودتون بخورین نوش جان.دل خیلیا میشکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خیلی ها شعورشان به این چیزا نمیرسه خواهر 

من یه فامیل دارم اصلا آدمو خسته میکنه با این کاراش

لباس و وسایل خونش همش دست دومیه(منظورم مایه دار نیست)  ولی همش عکس خوراکی و... میذاره 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸

اکثرا نوعروسن و ذوق دارن....

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
والله ما نداشتیم ی کیلو میوه هم بخریم ی ذره تخمه ی پفک خریدیم

الهی عزیزمممم ☹ 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘

دقیقا تا شب عید عکس پروفایلشون شب یلداس تا شب عید ک سفره هفت سین جایگزینش بشه😐😐

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2706