2726
عنوان

باشوهرم دعوام شد سر خانوادش😞

558 بازدید | 18 پست

بچه ها من ظهر خونه مادرشوهر بودم کللللیم احترامم کرد سر یه موضوعی ی تیکه انداخت منم همونجا محترمانه جوابشو دادم.تا اینکه اومدم خونه لباسامو عوض کنم شب بریم اونجا.ساعت 7بود شوهرم اومد بهم گفت مگه نرفتی?منم گفتم کجا برم اخه وقتی خونوادت از ههیچ داستان درست میکنن.اونم برخلاف همیشه طرف مامانشو گرفت همینطور بحث ادامه پیدا کرد کمی اون گفت کمی من.گفتم تا بحثمون بالاگرفت و لج کرد گفت من نمیام خونه مامانم اصابموخرد کردی....

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

خب

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 

چرا شب خودتونو سر هیچچچچ خراب میکنی نه واقعا چرا؟؟؟

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعدش هی من گفتم بلند شو بریم بلند شو کوتاه نمیومد.منم نمیخواستم خانوادش بویی ببرن همش اصرار میکردم ک بریم.اونقد بحث بالا گرفت حالم بد شد افتادم زمین شوهرم فقط سیلی بود ک حوالم میکرد همش میگفت برو خونه بابات و ب خانوادم فحش میداد

منم برگشتم گفتم حرفتو مزه مزه کن احترامتو داشته باش و منم ی سیلی خوابوندم تو گوشش.همش میگفت خانوادت بمیرن.تا اینک منو گرفت سیلی زد بهم منم فقط داشتم گریه میکردم.هرچیم دهنش درمد بارم کرد بعد ساعت 9بلند شدیم رفتیم اونجا.الانم باهام حرف نمیزنه.حالم خیلی خرابه بچه ها.نمیخواستم خانوادش بویی ببرن

چاره چیه اگه دلیل نیومدنت رو پرسیدن بگو مسموم شدی و حالت تهوع داشتی بعدم اینو در نظر بگیر مردا چند بار پشت زنشون در میان و حق رو به همسرشون میدن معمولا ۹۰ درصد حق رو به مادرشون

میدن هیچ وقت دعوا رو به این حد کش نده 

2706